xcounter
#

ЗСУ перехопили 96% крилатих ракет РФ, з 30 знищено 29

5296
Пуск ракети Р-500 з ОТРК "Искандер"
Пуск ракети Р-500 з ОТРК "Искандер"

Ворог здійснив чергову масову ракетну атаку із залученням всіх засобів запуску крилатих ракет включно з ОТРК "Искандер"

Збройні Сили України, сьогодні, 17 травня о 5:30 відбили чергову масовану ракетну атаку рашистів, які випустили крилаті ракети морського, повітряного та наземного базування, а також дрони-камікадзе.

Зокрема до атаки були залучені два Ту-160 та вісім Ту-95, які випустили 22 ракети Х-101 та Х-555, кораблі у Чорному морі, які випустили шість "Калібрів", а також ОТРК "Искандер" з двома крилатими ракетами Р-500. В результаті, як повідомили у Командуванні Повітряних Сил ЗСУ, знищено 29 крилатих ракет.

Читайте також: Чому Leopard 2 коштує понад $25 мільйонів, Abrams - мінімум $12 мільйонів, і чи є дешевше

Таким чином ефективність знищення крилатих ракет досягла рівня 96%. Окрім того, було знищено два дрони-камікадзе та два розвідувальних БПЛА.

Зазначимо, що залучення одразу десяти стратегічних ракетоносіїв для пуску лише 22 ракет, коли "за паспортом" один Ту-160 несе до 12 ракет, а Ту-95МС до 6 у внутрішній барабанній установці та/або до 8 ракет на пілонах, виглядає доволі дивно.

Це може говорити про те, що до пусків штучно залучається більше машин, можливо для імітації більшої ракетної загрози, або кількість запущених ракет була більша й частина з них традиційно впала ще на території самої РФ. Також не виключені внутрішні махінації у "ВКС" РФ пов'язаних з отриманням більшої кількості "бойових вильотів" від чого залежить грошова винагорода.

Читайте також: Армія РФ перевершила сама себе у створенні шушпанацерів: Т-54 з 1948 року із зеніткою С-60 з 1950 року