xcounter
#

За місяць війни ЗСУ збільшили свій парк танків на понад чотири десятки

9081
За місяць війни ЗСУ збільшили свій парк танків на понад чотири десятки

А от у рашистів, на відміну від наших військових, все навпаки – втрат більше, ніж трофеїв

Збройні Сили України наразі мають у своєму парку бронетехніки більше танків, ніж їх в них було на початку війни. Такий цікавий факт помітили журналісти видання Forbes.

Так, якщо звернути увагу на дані аналітиків з Oryx, то протягом першого місяця війни російські окупаційні війська втратили не менш як 280 танків. З них станом на 00:00 25 березня 118 одиниць – це трофейні машини, які Україна відновлює та повертає на поле бою.

Читайте також: Трофейних танків РФ вистачить на комплектацію трьох мехбригад ЗСУ (фото)

Разом з тим, втратила Україна танків набагато менше – усього 74, з чого можна зробити висновок, що наразі Збройні Сили мають приблизно на чотири десятки танків більше, ніж мали до початку війни з московією.

Звичайно, що реальна кількість танків – як трофейних, так і втрачених – може бути більшою, оскільки аналітики орієнтуються лише на ті втрати, які зафіксовані на фото або ж на відео.

Трофейний T-72Б3 зразка 2016 року в строю ЗСУ
Трофейний T-72Б3 зразка 2016 року в строю ЗСУ

Також треба звернути увагу і на той факт, що окупанти у цій війні втратили танків більше, ніж взяли трофеями – 280 проти 38. Таким чином, за місяць війни рашисти залишилися "в мінусі" як мінімум на 242 танки.

Читайте також: Орда Т-62М часів Хрущова: чи дійсно Кремль може відправити в Україну "раритетні" танки та навіщо