xcounter
#

​Збройні Сили України забезпечать дизельними генераторами спеціального призначення

2839
ТОВ НВП «МАДЕК» розроблені й запущені в серійне виробництво дизельні генератори МАДЕК постійного струму серії MD
ТОВ НВП «МАДЕК» розроблені й запущені в серійне виробництво дизельні генератори МАДЕК постійного струму серії MD

Генераторні агрегати МАДЕК серії MD розроблені та призначені для забезпечення якісною електроенергією спеціальної апаратури, засобів зв’язку, зарядки акумуляторних батарей, тощо.

ТОВ НВП "МАДЕК"Конструкторським відділом Департаменту спеціальних проектів ТОВ НВП «МАДЕК», що є членом Ліги оборонних підприємств України, розроблені й запущені в серійне виробництво дизельні генератори МАДЕК постійного струму серії MD спеціального призначення для Збройних Сил України.

В компанії повідомили, що генератори цієї серії виробляються підприємством потужністю від 2 до 12 кВт з напругою на вибір 12В / 24В / 48В.

Читайте також: Шість років назад розпочались бої за Донецький аеропорт

На виробах передбачено встановлення стаціонарних або виносних систем контролю й управління роботою, є можливість встановлення розширених паливних баків.

ТОВ НВП
Конструкторським відділом Департаменту спеціальних проектів ТОВ НВП "МАДЕК" розроблені й запущені в серійне виробництво дизельні генератори МАДЕК постійного струму серії MD спеціального призначення для Збройних Сил України / Фото: ТОВ НВП "МАДЕК"

В ТОВ НВП «МАДЕК» стверджують, що дизельні генераторні установки цієї серії можуть експлуатуватися як на рухомій техніці (автомобільна, гусенична), так і в стаціонарних умовах.

Розробники також запевняють, що агрегати успішно пройшли низку випробувань на відповідність військовим вимогам.

Зокрема, за оприлюдненою виробником інформацією, було проведено перевірку безперервної роботи дизельного генератора під повним навантаженням – 18 годин.

В межах випробувань генератори також тестувалися під час дії синусоидной вібрації на одній частоті (25Гц, 2g), в діапазоні частот 5-500 Гц з прискоренням 5g протягом 10 годин, до 9 механічних ударів з прискоренням 20g,під час дії 100 000 механічних ударів багаторазової дії з прискоренням 15g.

ТОВ НВП
Партія готових дизельних генераторів МАДЕК постійного струму серії MD / Фото:ТОВ НВП "МАДЕК"

Окрім цього, було проведено випробування на стійкість під час дії зниженої температури 30С °– протягом 3 годин і на міцність після перебування протягом 3 годин у середовищі з граничною зниженою температурою – 45С °.

Випробування на дію підвищеної вологості 95% при температурі + 40С ° проводилися безперервно упродовж 96 годин , а випробування на динамічну дію піску й порошку (пилу) – упродовж 2 годин.

Раніше ТОВ НВП "МАДЕК" поставило для діагностичної лабораторії авіаційної техніки, розробленої ДП "Одеський авіаційний завод", дизельний генератор в шумопоглинальному всепогодному капоті "КУБИК" потужністю 16 кВА / 12,8 кВт.

ТОВ НВП

Defense Express також писав, що у результаті плідної співпраці з конструкторськими бюро провідних підприємств ОПК України компанією "МАДЕК" були сконструйовані та серійно виробляються генераторні агрегати потужністю від 2 до 110 кВА.

Довідка Defense Express:

Громадська спілка "Ліга оборонних підприємств України" – об’єднання українських підприємств і організацій-виробників/розробників продукції оборонного та подвійного призначення. Ліга є невід’ємною складовою оборонно-промислового комплексу України. На сьогодні до її складу входять 65 провідних вітчизняних приватних компаній – виробників оборонної продукції.

Рішення створити неурядове об’єднання українських підприємств і організацій, які є виробниками/розробниками продукції оборонного та подвійного призначення, було прийняте під час ХІІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека-2016» керівниками декількох десятків таких структур.

Створення Ліги пов’язано із наміром об’єднати зусилля приватних підприємств оборонної промисловості навколо удосконалення внутрішньої кооперації, налагодження ефективного державно-приватного партнерства у оборонно-промисловій сфері, реалізації спільних зусиль щодо удосконалення маркетингу оборонної продукції приватних підприємств як всередині держави, так і на ринках іноземних держав. Головним напрямом роботи Ліги визначено участь її членів у ефективному та якісному переозброєнню Збройних сил України.

Ліга виступає за поступову зміну колишніх радянських механізмів та процедур на внутрішньому ринку озброєнь, а саме: у напрямку створення рівних прав для діяльності приватних і державних підприємств, певних змін у нормативно-правовій базі, що регламентує функціонування ОПК.

Інформаційно-консалтингова компанія "Діфенс Експрес" є одним із засновників ГС "Ліга оборонних підприємств України".

Ліга оборонних підприємств, Defense Express
Читайте також: Дизель-генератори від "Мадек" підсилюють техніку для ЗСУ