xcounter
#

Збройні Сили України успішно відбивають усі атаки ворога – Генштаб

1794
Збройні Сили України успішно відбивають усі атаки ворога – Генштаб

Оперативний стан відбиття наступу РФ від Генштабу ЗСУ на 06:00 26 лютого

Генеральний штаб Збройних Сил України інформує про оперативний стан на 06:00 26 лютого.

Головне – ЗСУ успішно відбивають усі атаки та спроби наступу ворога, хоча Кремль кидає у бій усі наявні в нього засоби повітряного нападу та сухопутні частини.

Читайте також: РФ вводить у бій другі ешелони угрупувань, щоб утримати темпи наступу – Генштаб ЗСУ

Ворог розпочав передислокацію резервних підрозділів у прикордонні з Україною райони та продовжує наносити авіаційні удари по аеродромах, угрупованням військ ЗС України на Сході України та у північній частині Київської області. Здійснено поодинокі авіаційні удари в районах СУМИ, ПОЛТАВА, МАРІУПОЛЬ. З Чорного моря ворог здійснив пуск крилатих ракет морського базування Калібр по території України.

Управління діями тактичної авіації РФ відбувається з території Білорусі та ТОТ Крим.

Ворог неодноразово застосовував оперативно-тактичну авіацію у районах ЮЖНИЙ та ОДЕСА, по аеродрому ОЗЕРНЕ, по об’єктах цивільної інфраструктури у Київській області.

Угруповання Повітряних Сил ЗС України здійснює відбиття повітряних ударів противника, знищено військово-транспортний літак ІЛ-76МД з десантом російських окупаційних військ.

У районі МОЗИРЯ перебувають батальйонні тактичні групи 35 загальновійськової армії Східного ВО, що можуть бути застосовані для нанесення ударів по об’єктам на території України.

Встановлене тимчасове місце перебування десятків одиниць танків у районі ШУМСЬКЕ та ракетних систем залпового вогню БМ-21 “Град” у районі КОСІВЩИНА.

На Слобожанському напрямку оперативне угруповання військ ЗС України зупинило наступ противника та продовжує ведення оборонних боїв в Харківської області. Ведуться міські бої в ОХТИРЦІ.

На приморському напрямку в районі КОБЛЕВО в результаті вогню механізованих підрозділів 28 омбр знищено катер та до 20 чоловік особового складу ДРГ противника.

Групою інженерних загороджень Військово-Морських Сил ЗС України здійснено мінування десантно-доступних ділянок.

Читайте також: Армія РФ втратила ініциативу під Харковом та Херсоном - Міноборони України