xcounter
#

Збройні сили України поповнилися модернізованими танками

716
Збройні сили України поповнилися модернізованими танками

Львівський бронетанковий завод передав Міноборони України чергову партію з 4 танків Т-64 та 2 танків Т-72

Міноборони отримало чергову партію з 4 одиниць танків Т-64 та 2 одиниць танків Т-72 модернізованих на ДП "Львівський бронетанковий завод" (ЛБТЗ), що входить до складу ДК "Укроборонпром". Про це повідомила пресс-служба Концерну. Як було зазначено в повідомлені, успішно завершено контракт під державні гарантії з Міноборони України.

Танки Т-64 модернізованих на ЛБТЗ

"Частину бронетехніки нам довелось відновлювати в умовах карантинних обмежень, проте ми в стислі строки здійснили всі необхідні заходи щодо недопущення поширення коронавірусу на ЛБТЗ, як результат, нам вдалося якісно організувати роботу та вчасно передати військовим бронетехніку", – наголосив директор ДП "Львівський БТЗ" Віктор Андрощук.

Читайте також: ЗСУ отримали вже понад 200 модернізованих танків Т-64 зразка 2017 року

Керівник підприємства також розповів, що паралельно з виконанням державного оборонного замовлення, конструкторсько-технологічне бюро підприємства працює над освоєнням капітального ремонту та модернізацією інших видів гусеничної бронетехніки, таких як танк Т-80, броньовані ремонтно-евакуаційні машини БРЕМ-2 та БТС-4.

"Це тривалий та трудомісткий процес освоєння нових видів техніки, але ми ставимо собі амбітні завдання – освоєння ремонту та модернізації всіх видів бронетехніки на гусеничному ходу, які є на озброєнні у Збройних Силах України. Ми працюємо та накопичуємо свій потенціал і нам дуже важливо безперебійно мати наступні державні замовлення аби, по-перше, зберегти унікальний колектив професіоналів на робочих місцях, а по-друге, і надалі нарощувати потужності роботи підприємства для збільшення обороноздатності нашої держави", – зазначив Віктор Андрощук.

Нагадаємо, Львівський бронетанковий завод займається виготовленням броньованих пожежних машин ГПМ-72 та ГПМ-54, броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ "Лев" та БРЕМ "Зубр" та тактичної броньованої колісної машини "Дозор-Б".

Також підприємство здійснює капітальний ремонт і модернізацію танків Т-72, Т-64 та Т-55 і низки спеціальних інженерних машин, таких, як броньована машина розмінування БМР-2 та інженерна машина розгородження ІМР-2.

Підприємство входить у п’ятірку найбільших платників податків області та забезпечує роботою понад 700 працівників, середня заробітна плата за перший квартал 2020 року становить понад 16 600 грн. що є майже на 70% більше середньої заробітної плати у Львівській області за той самий період.

Читайте також: Т-64 зразка 2017 року: фото