xcounter
#

Вже не втечеш - РФ готується заблокувати Кримський міст

Виїзд заблокує Росгвардія, під приводом "антитерористичних заходів"
6868
Вже не втечеш - РФ готується заблокувати Кримський міст

За даними ГУР МОУ В.Путін готується заблокувати виїзд росіян з окупованого Криму. Ты, хто незаконно оселився в Криму з 2014 року, терміново продають нерухомість, змінюють реєстрацію місця проживання, виводять з півострова бізнес та активи

Як повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України на офіційній сторінці у Facebook, підтверджено інформацію про підготовку блокування силами росгвардії руху по Кримському мосту в бік РФ. Також окупаційною владою буде обмежено рух паромною переправою та авіасполучення півострова з РФ.

“Формальна причина таких дій – боротьба з українськими диверсантами та запобігання можливим "терористичним атакам" – зазначено в повідомленні ГУР МОУ.

Читайте також: ГУР МО: за два тижні 31 БТГ військ агресора втратила боєздатність

Однак насправді, за даними українських розвідників, таким чином "путінська влада намагається відреагувати на панічні настрої серед громадян РФ, які незаконно переселились до українського Криму після лютого 2014 року". "Окупанти прагнуть зупинити потік втікачів з півострова. Протягом останніх тижнів, після лютневого вторгнення російської армії в Україну, намітилася тенденція до відтоку російських громадян з Криму. При цьому, в перших рядах "втікачів" – члени сімей російських офіцерів, правоохоронців та представників окупаційної адміністрації Севастополя. Вони терміново продають нерухомість, змінюють реєстрацію місця проживання, виводять з півострова бізнес та активи" - йдеться в повідомленні ГУР.

Таким чином, Путін фактично утримує в якості заручників 600 тисяч громадян РФ, які нині незаконно перебувають на півострові і починають розуміти непевність свого правового статусу.

Читайте також: ГУР МОУ викрило рашистів, що обстрілювали "Калібрами" територію України