xcounter
#

Український БПЛА PD-2 опановує нові горизонти у військовій та цивільний сфері

4524
Розвідувальний БПЛА PD–2 на навчаннях Rapid Trident – 2021
Розвідувальний БПЛА PD–2 на навчаннях Rapid Trident – 2021

Нещодавно новітня українська розробка взяла участь в навчаннях Rapid Trident – 2021 та у марафоні від "Нової пошти"

Приватна компанія "Укрспецсистемс" (UkrspecSystems) продовжує розвивати свої продукти. Так, новий тактичний розвідник PD-2 взяв активну участь в щорічних українсько-американських військових навчаннях Rapid Trident, що тривали з 20 вересня по 1 жовтня 2021 року.

Як відзначили в прес-службі компанії, на навчання команда "Укрспецсистемс" привезла БПАК PD-2 та спеціальне програмне забезпечення, за допомогою якого синхронізувалася розвідувальна інформація (з безпілотних апаратів PD-2 та "Лелека-100", а також відеокамер і засобів РЕР) і наносилася ситуаційна обстановка в 74-й багатонаціональній бригаді, яка діяла під керівництвом штабу HICON.

Читайте також: Компанія "Інфозахист" представила нові розробки у сфері радіотехнічної розвідки на Міжнародному оборонному інвестиційному форумі
Rapid Trident
Сертифікат виданий компанії "Укрспецсистемс"

Мапа з ситуаційною обстановкою та відео з українського PD-2 і відеокамер також були доступні керівництву навчань для контролю за їх проходженням.

"За результатами Rapid Trident – 2021 команда "Укрспецсистемс" продемонструвала бездоганну роботу комплексу в умовах, що максимально наближені до бойових і отримала відповідний сертифікат від керівників навчань бригадного генерала Владислава Клочкова (Україна) і полковника Майкла Хенсона (США)", - відзначили у прес-службі компанії.

БПЛА PD–2 на військовому параді на честь 30-річча з Дня Незалежності України
БПЛА PD–2 на військовому параді на честь 30-річча з Дня Незалежності України

Крім того, продовжується співробітництво вітчизняного виробника безпілотних апаратів і з цивільним сектором. Зокрема з відомою компанією "Нова пошта".

БПЛА PD–2
БПЛА PD–2 представлений в рамках марафону від "Нової пошти"

"Наш БПЛА PD–2 не тільки розміщувався на стенді інноваційних розробок (представлених "Новою поштою" в рамках організованого компанією марафону) з іншими партнерами, але й був найголовнішою прикрасою на центральній площі міста, котра зачаровувала всіх навкруги та додавала відчуття польоту", - відзначили в "Укрспецсистемс".

При цьому в компанії пообіцяли незабаром "показати щось неймовірне".

Читайте також: UkrspecSystems представила власний варіант сучасної ударно-розвідувальної системи