xcounter
#

Українські розвідники провели спецоперацію поблизу ЗАЕС: знищено базу ФСБ РФ та склад бюлетенів

15969
Українські розвідники провели спецоперацію поблизу ЗАЕС: знищено базу ФСБ РФ та склад бюлетенів

Українські спецпризначенці провели результативну операцію у тилу ворога

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про успішно проведену операцію на тимчасово окупованій території - населеному пункті Кам’янцец-Дніпровській, який знаходиться у 11 км від Запорізької атомної електростанції.

Бійці спеціального призначення ГУР знищили та суттєво пошкодили ряд об'єктів, зокрема склад бюлетенів, які рашисти намагались використати під час псевдореферендуму, а також базу ФСБ, співробітники якого здійснювали охорону.

Читайте також: Польща укладе ще один значний контракт на посилення ППО: два десятки систем Pilica з ракетами CAMM від Sky Sabre

"Склад було підірвано вибухом зсередини приміщення. Всі наявні друковані матеріали - знищено... Точна кількість вбитих та поранених ФСБшників - уточнюється. Вцілілих та поранених терміново евакуюють в напрямку окупованого Криму", - повідомило Головне управління розвідки, підкресливши, що у результаті проведення спецоперації цивільне населення не постраждало.

Зараз, як повідомляють розвідники, у кількох приміщеннях тривають пожежі, які окупанти не можуть загасити, в населеному пункті введено посилену комендантську годину з ранку у небі баражують вертольоти.

З огляду на зазначення, що вибух на складі був з середини та участь бійців спеціального призначення ГУР МО, мова, скоріш за все, йде про успішну операцію з фізичним проникненням у тил противника, для чого було здійснено форсування Дніпра, ширина якого у цьому місці понад 5 км.

Читайте також: Коли прогулювали у школі навіть малювання: у рашистів проблеми із нанесенням нового тактичного знака на техніку