xcounter
#

У РФ у понад 1,5 раза зменшився темп "повзучої мобілізації"

3373
У РФ у понад 1,5 раза зменшився темп "повзучої мобілізації"

Але у будь-якому випадку мова все одно йде про доволі значні цифри щоденного поповнення російського окупаційного війська

У РФ впав темп так званої "повзучої мобілізації", коли шляхом залучення населення до контрактної служби уникають повторення напруженої "часткової мобілізації" восени 2022 року.

Це стало відомо завдяки доволі регулярним заявам Дмітрія Медведева, який офіційно значиться заступником голови ради безпеки РФ.

Читайте також: Російську "пару" Су-34 та Су-35 збили над Маріуполем: ЗСУ реалізують "зону заборони доступу"

Зокрема, як його цитують російські державні ЗМІ, з 1 січня 2024 року російське окупаційне військо поповнило 53 тисячі осіб. Таким чином середньодобовий темп призову у РФ склав 1060 новобранців.

мобілізація рф

Водночас ще у листопаді 2023 року Медведев відрапортував, що за 14 днів було прийнято 25 тисяч контрактників та інших так званих "добровольців", тобто по 1725 осіб на добу.

Але скоріш за все, це були певні пікові показники, бо 28 грудня 2023 року інший російський військовий злочинець та міністр оборони Шойгу повідомив про виконання плану з призову у межах близько 490 тисяч рашистів за весь 2023 рік, тобто у середньому темпі за весь період у 1342 осіб на добу, якщо брати весь період. А якщо лише з листопада до кінця року - 1509 осіб на добу.

Й тепер темп призову у РФ, звісно якщо дані, які регулярно сповіщає Медведев, відповідають дійсності, темп "повзучої мобілізації" рашистів скоротився у понад 1,5 раза. Навіть враховуючи те, що у РФ у січні були так звані "новорічні канікули" з 30 грудня по 8 січня, а також Різдво, це все одно темп у 1293 особи на добу.

З чим пов'язано такий спад звісно не аргументується, більше того це все одно подається, як досягнення, й взагалі Медведев підкреслив, що "загалом процес іде непогано, округи, регіони активно працюють".

мобілізація рф

Нагадаємо, що за звітами Генштабу ЗСУ, протягом усього 2023 року втрати ворога у живій силі склали близько 252 тисяч, а з початку 2024 року - близько 45 тисяч.

Читайте також: Україна використовує британські реактивні БПЛА QinetiQ Banshee Jet 80 у ролі далекобійних дронів-камікадзе