Про це повідомляє кореспондент АрміяInform Олексій Мосейченок. Зазначається, що окупанти ведуть обстріл українських позицій зі стрілецької зброї та великокаліберних кулеметів. Крім того, противник застосовує ручні протитанкові гранатомети та снайперські гвинтівки.
![Збройні сили України](/media/contentimages/1295e857217108ee.jpg)
За словами армійців, ворог періодично робить вилазки в наш бік для розвідки місцевості на предмет розтяжок, але їх відганяють короткими чергами. Та незабаром робити це стане складніше – все позеленіє. Слід очікувати активізації диверсійно-розвідувальних груп окупантів.
Читайте також: "Ми маємо посилити ЗС України настільки, наскільки це можливо" – верховний головнокомандувач НАТО
"Противник регулярно обстрілює наші позиції й підпалює місцевість, аби зачистити територію від мінно-вибухових пристроїв, – коментує обстановку боєць Віталій. – Їхні снайпери намагаються спіймати нас на живця. Вони докотилися до того, що використовують як живі мішені своїх. Один із них виходить у повний зріст. Ходить, ніби розмовляє по телефону. А снайпер тим часом чекає, поки хтось з нас висунеться, й тоді відкриває вогонь".
![Збройні сили України](/media/contentimages/a765e857267cf6d0.jpg)
Також нині є тенденція до того, що ворог прагне знешкодити саме кулеметників, розповідає військовослужбовець Ігор: "Нещодавно вів спостереження на посту. Побачили мене і відкрили вогонь пострілами зі снайперської гвинтівки. Стріляли дуже прицільно – прямо по бійниці. Куля влучила в бронепластину, що прикриває позицію. Якби не вона, мене б уже не було…"
Читайте також: Верховна Рада ухвалила закон про харчування військових