xcounter
#

Смерть із темряви: розвідка ДШВ показала як нищить рашистів уночі

Смерть із темряви: розвідка ДШВ показала як нищить рашистів уночі
52163

Українські розвідники та спецпризначенці ефективно діють у тилу рашистів

Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України показало роботу своїх розвідників, які знищують російських окупантів разом з бойовою технікою прямо у їхньому тилу.

У опублікованому відео два епізоди дій у лісі, які зняти з дрона через тепловізійну камеру. У першому - знищення ворожої бронетехніки пострілом з гранатомета з мінімальної дистанції. У другому - підпалення ще однієї одиниці, скоріш за все вже, після ліквідації її екіпажу.

Читайте також: Верх цинізму: ЗСУ дроном виявили рашиську станцію РЕБ, яка має придушувати БПЛА та рознесли її артою

Судячи з використання тепловізійної камери, дистанцій бою та уточнення, що це дії розвідки, з максимальною вірогідністю ці події були зняті у ночі.

Зазначимо, що розвідка та бійці Сил спеціальних операцій регулярно діють у тилу рашстів. Про деякі епізоди їх роботи стає відомо широкому загалу.

Наприклад, про успішну ліквідацію командира та начальника штабу однієї з батальйонних тактичних груп 70-го мотострілецького полку 42-ї мотострілецької дивізії 58-ї армії, яка дислокується у Чечні. Або майстерні дії на комунікаціях противника зі знищенням колон забезпечення та підривом мостів.

Читайте також: Схоже, що ленд-ліз для України вже повезли кораблями: залучені майже всі логістичні судна ВМФ США в Атлантиці