xcounter
#

Російські війська "запізнилися" на війну на чотири дні: з’явилися нові документи окупантів

8042
ВДК "Орськ," фото ілюстративне
ВДК "Орськ," фото ілюстративне

Згідно з документами російських окупантів, які опинилися у розпорядженні ЗСУ, операція із захоплення України мала пройти протягом 15 діб, а саме з 20 лютого по 06 березня

Завдяки успішним діям одного з підрозділів Збройних Сил України російські окупанти втрачають не тільки техніку та живу силу. В паніці вони лишають і таємні документи, зазначають у Генштабі ЗСУ

Так, у розпорядженні Генерального штабу опинилися планувальні документи одного з підрозділів батальйонної тактичної групи 810-ї окремої бригади морської піхоти Чорноморського Флоту Російської Федерації.

Читайте також: Дослідники по фото та відео задокументували втрату сотень одиниць техніки армії РФ в Україні (фото)

Серед отриманих документів робоча карта, бойове завдання, таблиця позивних, таблиці сигналів управління, таблиці скритого управління, список особового складу тощо.

Виходячи з отриманої інформації, відомо, що плануючі документи на війну з Україною були затвердженні ще 18.01.22 року, а сама операція із захоплення України має пройти протягом 15 діб, а саме з 20.02. по 06.03.

Підрозділ ворога мав здійснити висадку з ВДК "Орськ" в районі населеного пункту Степанівка-1 та в подальшому діяти з військовими частинами 58-ї армії РФ, а саме з 177-м окремим полком морської піхоти ЧФ РФ. Кінцевою метою цих сил було блокування та взяття під контроль Мелітополя.

Отже, коли в черговий раз хтось із полонених скаже, що приїхав на навчання і заблукав - не вірте! Вони знали, вони ретельно планували і готувались. А російським окупантам скажемо одне: залишайте й надалі свою техніку та таємні документи, вони нам знадобляться, перше - для наших захисників, а друге – для Гааги, зазначають у Генеральному штабі ЗСУ.

Читайте також: Окупанти уникають зіткнень як з українським військом, так і з цивільними – Генштаб ЗСУ