xcounter
#

РФ готує "ядерну провокацію", наголошує ГУР МОУ

899
Чорнобильска атомна електростанція захоплена рашистами
Чорнобильска атомна електростанція захоплена рашистами

Рашисти опрацьовують два варіанти ядерного шантажу, і в будь-якому випадку мають намір звинуватити Україну.

За даними української розвідки, керівництво російської федерації опрацьовує два варіанти провокацій на території Чорнобильської зони відчуження та безпосередньо на ЧАЕС. Про це в інтерв’ю ІА Укрінформ сказав голова Головного управління розвідки МОУ Кирило Буданов.

"Ми маємо інформацію про розроблення двох варіантів. Який з них вони оберуть, це залежить виключно від них.

Читайте також: Війна, 17-й день протистояння з ворогом: інформує Генштаб

Перший - це масштабне підпалювання радіоактивних лісів, підніметься одразу радіоактивна хмара, і піде в напрямку, куди дме вітер. Друге - застосування артилерії по ядерному сховищу. Результат буде той самий.

Що в першому, що в другому випадку російське керівництво має на меті звинуватити саме Україну, і саме ії "нацистські", "неонацистські" формування, яких тут насправді не існує", - розповів Буданов.

Він нагадав, що росія не вперше вдається до ядерного шантажу. Уже був умисний обстріл блоків Запорізької атомної електростанції, а також ракетний удар по Харківському фізико-технічному інституту, на території якого знаходиться експериментальний ядерний реактор.

Російські військові на Чорнобільській АЕС

"Це все на меті має залякування. Тепер російське керівництво розуміє, що їхні плани швидкої кампанії провалилися, і вони переходять до ядерного шантажу", - сказав Буданов.

Голова ГУР наголосив, що в будь-якому разі, до якого б сценарію не схилилося російське керівництво, це буде ядерний тероризм, екоцид та екологічна катастрофа, яка зачепить як Європу, так і росію. А найбільше постраждають білорусь і Україна.

Читайте також: Ліквідовані генерали та командири армії РФ в Україні (перелік, оновлюється)
ТЕГИ Війна