xcounter
#

Рашисти знайшли "оригінальний" спосіб, як "кустарно" наштампувати заміну БМП-1 (фото)

63665
Рашистські МТ-ЛБ із баштами від БМП-1, фото з відкритих джерел
Рашистські МТ-ЛБ із баштами від БМП-1, фото з відкритих джерел

Схоже, в російських окупантів виник новий "вид спорту" - збирати башти із бойових машин піхоти, утилізованих в боях проти ЗСУ

Twitter-профіль Ukraine Weapons Tracker опублікував відео своєрідного "Франкенштейна", якого створили бойовики на тимчасово окупованій території Луганської області. Орки встановили башту від БМП-1 на шасі тягача МТ-ЛБ, і так у них вийшла "кустарна" бойова машина, озброєння якої – 73-мм гармата і 6 димових гранатометів.

Читайте також: Що означають слова британської розвідки про "пересадку" рашистів на старі МТ-ЛБ

В коментарях до цього допису інші користувачі соцмереж додали фото, що свідчать – у рашистів це доволі поширена практика "ліпити" башти від БМП-1 на шасі МТ-ЛБ. З чого можемо зробити одразу два висновки.

Перший – у росіян закінчилась "штатна" бронетехніка, типу БМП-1 чи БМП-2 для поповнення втрат у частинах "1-го та 2-го армійського корпусів", тому їм доводиться "штампувати таких "франкенштейнів". Другий – у рашистів з’явився новий "вид спорту" - збирати башти із бойових машин піхоти, утилізованих в боях проти ЗСУ. Інакше і не пояснити, де орки набрали стільки башт від БМП-1 "в товарних кількостях".

Башта від БМП-1 встановлене на шасі МТ-ЛБ, фото з відкритих джерел

За консервативними оцінками авторів порталу Oryx, рашисти значно частіше втрачають свої МТ-ЛБ різних модифікацій, аніж БМП-1 (П) – порядка 200 машин проти 110 одиниць. Але цей факт аж ніяк не стримує "творчість" орків по створенню "франкенштейнів" на шасі "мотолиг".

Наприклад, у відкритому доступі залишились фото про спроби бойовиків перетворити МТ-ЛБ на "самохідний вогнемет" із РПО-А "Шмель". Наскільки успішним був цей "експеримент" орків – історичній науці невідомо.

"Самохідний вогнемет" окупантів із РПО-А "Шмель" на шасі МТ-ЛБ, зображення з відкритих джерел
Читайте також: Рашисти залишили доказ своїх злочинів прямо на ТОС-1 "Солнцепек" (фото)