xcounter
#

Рашисти вже отримують назад боєприпаси, які вони забули під час втечі від ЗСУ

9593
Рашисти вже отримують назад боєприпаси, які вони забули під час втечі від ЗСУ

ЗСУ з БМ "Град" б’ють по окупантах трофейними боєприпасами

Артилеристи Збройних Сил України на одному з напрямків у Донецькій області активно нищать російську окупаційну армію з ракетної системи залпового вогню БМ-21 "Град", розповідає видання АрміяInform.

Така, здавалося б, стандартна новина доповнюється цікавою деталлю – наші військові нищать рашистів реактивними снарядами, що були затрофеєні під час контрнаступу ЗСУ на Харківщині.

Читайте також: ЗСУ через гучномовці повідомляють рашистів у районі Лиману, що вони оточені та їм краще здатися у полон (відео)
РСЗВ Бм-21 "Град"
ЗСУ активно нищать окупантів зі своїх РСЗВ

Зокрема, командир артилерійської батареї Володимир відзначає, що його "Гради" ефективно нищать ворога на відстані 20 км: "Ми били по орках їхніми ж снарядами. То були навіть осколково-фугасні снаряди, що розриваються над ціллю, спускаються зверху на ціль на парашутах".

бм-21 "град"
Завдяки успішному контрнаступу на Харківщині ЗСУ отримали чимало трофейних боєприпасів

Серед цілей артилеристів – "демілітаризація" техніки та особового складу у місцях зосередження, однак найважливіша задача – контрбатарейна боротьба. В активі бійців – знищені гігантські САУ 2С7" Піон", а також 2С1 "Гвоздика", 2С3 "Акация", водночас найбільше у пам’яті командира батареї запам’ятався бій, у результаті якого його підлеглим вдалося знищити одразу цілу батарею російських РСЗВ "Ураган".

рсзв "ураган"
РСЗВ "Ураган", фото ілюстративне

Командир артилерійської батареї додає, що найбільше запам’ятав бій, під час якого були знищена батарея російських РСЗО «Ураган». «Гарно відпрацювали по „Ураганах“ — знищили три бойові машини окупантів. Приїхали, гарно зробили свою роботу», — зазначає військовий.

У контексті трофейного БК до БМ-21 "Град" можна згадати, як наші військові на Харківщині знайшли просто в лісі понад трьох сотень снарядів до цих РСЗВ.

Це осколково-фугасні боєприпаси 9М22У, які вже, ймовірно, наші військові відправляють "у подарунок" по позиціях російської окупаційної армії.

Читайте також: РФ "постачає" ЗСУ свої новітні самохідні артилерійські установки