xcounter
#

Противник втратив наступальні можливості та зосередився на оточенні Києва – Генштаб ЗСУ

3628
Противник втратив наступальні можливості та зосередився на оточенні Києва – Генштаб ЗСУ

Генеральний штаб оприлюднив оперативну інформацію станом на 12.00 дня сьогодні, 1 березня. Головна теза – армія РФ втратила свої наступальні можливості, та зосереджує усі залишки своїх сил для атаки на Київ.

Генеральний штаб Збройних Сил України довів оперативну інформацію станом на 12.00 1 березня.

Не досягнувши успіху в захопленні обласних центрів Харкова та Чернігова окупанти здійснили обстріли ракетами житлових кварталів зазначених міст.Крім того, російські окупанти продовжують утримувати в оточенні українські міста Суми, Лебедин та Охтирка, противник здійснює перегрупування з метою продовження наступу у напрямку Києва.На Донеччині ворожі війська силами 1, 2 АК та підрозділів 8 А за артилерійської підтримки ЗС РФ зосередили зусилля на захопленні українського міста Маріуполь, успіху не мають. Мету виходу на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей не досягнули.

Читайте також: Як пройшла ніч на 1 березня: спроби тактичних десантів ворога та проривів у міста

На Таврійському напрямку ворог наявними силами вийшов на рубіж в районах населених пунктів Скадовськ, Гола Пристань, Херсон, Нова Каховка. Після перегрупування продовжує наступ у напрямку Миколаєва.

Відмічено випадки грабежів та мародерства з боку окупантів у районах населених пунктів Буча, Гостомель, Новий Басанів.

Незважаючи на те, що Російська Федерація є державою-учасницею Женевських конвенцій про захист жертв війни, її збройні сили та підтримувані нею терористичні угруповання продовжують систематично та зухвало порушувати норми Міжнародного гуманітарного права в Україні.

Втративши наступальні можливості противник зосередився на оточенні міста Києва.

Читайте також: Україна отримає від партнерів по НАТО майже 70 бойових літаків – Командування Повітряних Сил ЗСУ