xcounter
#

Президент України оголосив про введення воєнного стану

810
Софійський собор у Києві / Фото ілюстративне
Софійський собор у Києві / Фото ілюстративне

Відповідне відеозвернення Володимира Зеленського було оприлюднено в мережі

Президент України Володимир Зеленській зранку 24 лютого 2022 року повідомив про введення воєнного стану на всій території України.

Звернення до громадян в його відео, а також текстовому форматі було оприлюднено на офіційному сайті Міністерства оборони України АрміяInform.

Читайте також: РНБО ухвалила запровадити надзвичайний стан на всій території України

"Сьогодні вранці Росія розпочала нову військову операцію проти нашої держави. Це нічим не виправдане брехливе й цинічне вторгнення.

Відбуваються удари по військових та інших важливих оборонних об’єктах, атаковані прикордонні підрозділи, деградувала ситуація на Донбасі.

ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави підняті за тривогою. В екстреному режимі працює Рада національної безпеки і оборони.

Буде запроваджено воєнний стан.

Наші дипломати інформують світ про те, що відбувається. Українці ніколи й нікому не віддадуть свою свободу й незалежність. Тільки ми самі, всі громадяни України, з 1991 року визначаємо наше майбутнє. Але зараз вирішується доля не лише нашої держави, а й того, яким буде життя у Європі.

Від чесної та справедливої відповіді світу на цю агресію залежить те, чи залишиться хоча б щось від сили міжнародного права.

Цивільним громадянам України варто залишатися вдома. Попередьте своїх близьких про те, що відбувається. Подбайте про тих, хто потребує допомоги.

Усі думки й молитви з нашими солдатами", - наголосив Президент України Володимир Зеленський.

Читайте також: "Довжелезні черги по всій країні": Залужний подякував резервістам, які масово йдуть у територіальні центри комплектування