xcounter
#

Повітряні Сили України активно працюють по ворогу - Генштаб ЗСУ

Завдяки рішучим діям ЗСУ підрозділи російських окупантів втрачають наступальний темп
7341
Повітряні Сили України активно працюють по ворогу  - Генштаб ЗСУ

Оперативний стан відбиття наступу РФ від Генштабу ЗСУ на 11:00 26 лютого

Генеральний штаб Збройних Сил України інформує про оперативний стан на 11:00 26 лютого.Головне – Збройні Сили України активно використовують тактичну авіацію та безпілотники Bayraktar TB2, аби стримати наступ противника. Під ударами нашої авіації агресор отримує важкі втрати та збавляє наступальний темп своїх частин.

Зокрема, протягом останньої доби авіація Повітряних Сил виконала 34 літако/вильоти на вогневе ураження скупчень живої сили та техніки в районі залізничної станції Городня Чернігівської області та автомобільного мосту в районі населеного пункту Херсон. Bayraktar TB2 знищував цілі південніше аеродрому "Гостомель".

Читайте також: Відео та фото з полоненими армії РФ: збираємо - поширюємо

Підрозділи російських окупантів втрачають наступальний темп, очікують введення у бій додаткових підрозділів та вимушені зупинятися для поповнення запасів.

На Поліському напрямку до семи батальйонних тактичних груп ворога зупинено в районах Бородянки, Бучі та Вишгорода. Російські загарбники частково втратили боєздатність та намагаються перегрупуватись.

Російські окупанти здійснили спробу висадки повітряного десанту в районі Томилівки та на аеродромі "Васильків" (десант знищений).

На Сіверщині російські окупанти силами до 14 БТГр продовжують наступ з метою блокування Києва з північного сходу, але зупинені підрозділами ЗС України в районі міст Ніжин, Великої Дороги, Обичіва. Також наступ окупантів зупинено в районах Сум, Прилук та Києва.

На цьому напрямку за час операції введено 17 БТГр. Резервів у окупанта не залишилось.

На Слобожанщині до 12 батальйонних тактичних груп окупантів зі складу 1 танкової та 20 загальновійськової армій зупинений перед Охтиркою та в районах Богодухова, Дергачів та Печенегів.

На Таврійському напрямку противник продовжує наступальні дії та змушений вводити другі ешелони у напрямку – до 3 БТГр зі складу 58 загальновійськової армії Південного військового округу.

В цілому щодня загарбники втрачають десятки танків, сотні броньованих машин та тисячі російських солдат.

Слобожанське угруповання ЗС України продовжує ведення оборонної операції. Зупинило та утримує переважаючи сили російських окупантів.

Угруповання об’єднаних сил веде оборонну операцію, утримує зайняті позиції вздовж лінії розмежування. Противник успіху немає на жодному з напрямків.

Читайте також: Збройні Сили України успішно відбивають усі атаки ворога – Генштаб