На азовському напрямку пройшли двоступеневі командно-штабні навчання з залученням частин морської піхоти ВМС ЗСУ до практичних дій.
![МОУ, навчання підрозділів морської піхоти, Defense Express](/media/contentimages/b8a5ed219d21bdc6.jpg)
В ході КШН були проведені тактико-спеціальні навчання з бойовою стрільбою з особовим складом підрозділів бригад морської піхоти у взаємодії з авіацією Сухопутних військ ЗС України, підрозділами десантно-штурмових військ ЗС України, морською авіацією ВМС ЗС України та Державною прикордонною службою України.
Читайте також: Спецпризначенці ВМС ЗС України провели навчання в Одеському порту (фото)
![МОУ, навчання підрозділів морської піхоти, Defense Express](/media/contentimages/5645ed21a0c8152e.jpg)
Особовий склад залучених до навчань частини та підрозділів відпрацьовував питання відбиття морського десанту противника. Крім того, різнорідні сили, що залучались до навчань, удосконалювали навички у спільних діях зі звільнення та взяття під контроль важливих об’єктів інфраструктури у виключній морській економічній зоні України.
![МОУ, навчання підрозділів морської піхоти, Defense Express](/media/contentimages/08a5ed21a2821a3c.jpg)
Підрозділи морської піхоти ВМС ЗСУ в ході навчань удосконалювали навички десантування на необладнане узбережжя з повітря посадковим способом під прикриттям авіації Сухопутних військ. Крім того, були відпрацьовані питання нанесення вогневого ураження по морських цілях, протиповітряної оборони, надання першої медичної допомоги та евакуації особового складу і техніки з поля бою.
![МОУ, навчання підрозділів морської піхоти, Defense Express](/media/contentimages/23e5ed21a3b734a2.jpg)
Читайте також: Навчання на базі 95-ої десантно-штурмової бригади: як тренуються командири взводів (фото)