xcounter
#

Генштаб інформує: війна, день 19-й

Оперативне зведення ГШ ЗС України на ранок 14 березня
Генштаб інформує: війна, день 19-й
4026

Розпочалась дев'ятнадцята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Генеральний штаб повідомив оперативну інформацію станом на 06.00 14.03.2022 щодо російського вторгнення. Стан, положення та характер дій сил оборони - без суттєвих змін. Окупаційні війська значних успіхів у веденні наступальної операції на всіх напрямках висування не мали.

Збройними Силами України завдано нищівних ударів по тиловій інфраструктурі (польових базах і складах) з метою порушення системи логістичного забезпечення ворога на тимчасово зайнятих окупантами територіях України.

Читайте також: Рашисти збили свій БПЛА із ЗРК "Тор" та видали його за український Bayraktar TB2

За попередню добу угрупуванням Повітряних Сил Збройних Сил України було уражено чотири літаки, три вертольоти та безпілотних літальних апарати (інформація щодо типу уточнюється).

Знову фіксуються непоодинокі випадки використання ворогом цивільної інфраструктури, зокрема і релігійних об’єктів для обладнання вогневих позицій, розміщення озброєння та військової техніки.

За наявною інформацією, на території РФ в місті Бєлгород розміщено військовий табір Бєлгородської військової комендатури. У таборі утримуються російські військовослужбовці, які після лікування виписані зі шпиталів та чекають відправки у підрозділи. Також у зазначеному таборі перебувають військовослужбовці ЗС РФ, що відмовляються від участі у бойових діях, з ними проводяться заходи досудового дізнання.

Щодо готовності збройних сил Республіки Білорусь до ведення війни в Україні. За заявою одного з високопосадовців сил спеціальних операцій Республіки Білорусь, спецпризначенці збройних сил РБ брати участі у війні з Україною не будуть.

Читайте також: ЗСУ розбомбили понтонну переправу рашистів біля Гостомеля