У п’ятницю, 11 лютого 2022 року, на територію львівського аеропорту прилетіли три чергові гелікоптери Aurbus Helicopters H125 (номери "43", "44" та "58 "синій").
Відповідні світлини з машинами, котрі посилять патрульні спроможності українських прикордонників, на своїй сторінці в Facebook розмістив споттер Олексій Тренін.
Читайте також: ХДАВП відремонтував та передав замовникам два літаки Ан-74 (відео)
Нагадаємо, попередні три машини H125 з номерами "41", "42" та "45" (синій) прибули до Міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького наприкінці грудня минулого року.
![Airbus Н125 ДПСУ](/media/contentimages/d0c6207c047cead1.jpg)
Вже на початку лютого поточного року ці гелікоптери були перебазовані на оновлений аеродром державної прикордонної служби на Одещині де посилили авіаційний склад Одеської ескадрильї ДПСУ.
![Airbus Н125 ДПСУ](/media/contentimages/5bb6207c062ddd10.jpg)
Ще дві аналогічні машини, з номерами "61" та "62" (синій) прилетіли в Україну у листопаді 2021 року. В середині січня 2022 року прес-служба ДПСУ повідомила, що ці гелікоптери посилили склад Харківської окремої авіаційної ескадрильї Держприкордонслужби України й почали патрулювання кордону з Білоруссю.
Однією з основних відмінностей цих варіантів Aurbus Helicopters H125 є встановлене на них додаткове обладнання, що містить потужну оптико-електронну систему спостереження (з сучасною тепловізійною камерою), систему оповіщення з гучномовцями та спеціалізованими авіаційними прожекторами.
![Airbus Н125 ДПСУ](/media/contentimages/88e6207c137f05e7.jpg)
Читайте також: У РФ не чекають на Іл-112В у найближчі 9 років: збираються замість літаків пересісти на гелікоптери