xcounter
#

"Автокраз" та "Українська бронетехніка" в цьому році представлять новий броньований автомобіль "Камрат" (відео)

1621
Машини зі складу комплексу "Нептун" на тривісному шасі КрАЗ-6322 з броньованою кабіною від КВП "Українська бронетехніка"
Машини зі складу комплексу "Нептун" на тривісному шасі КрАЗ-6322 з броньованою кабіною від КВП "Українська бронетехніка"

​Приватні українські підприємства "Конструкторське виробниче підприємство "Українська бронетехніка" та ПрАТ "АвтоКрАЗ" спільно розробляють новий проект "Камрат"

Про це у програмі "Техніка війны" розповів директор компанії "Українська бронетехніка" Олександр Кузьма, повідомляє Defense Express.

"Ми спільно працюємо з компанією "КрАЗ". Проект називається "Камрат". Це автомобіль для перевезення особового складу, а також може бути використаний як бойова колісна машина", - розповів Олександр Кузьма.

Читайте також: "Амулет" від КБ "Луч": БРДМ-2 отримав новий ракетний бойовий модуль (відео)

За його словами, це буде броньована десятимісна машина з висотою до 2,65 м. В новому проекті також буде реалізована значна кількість нових розробок.

"В результаті, в ньому буде дуже багато цікавих новинок, яких ще немає ні у кого. Новий тип лебідок буде розроблений. Це буде значно вищий клас захисту, а також значно вищий протимінний захист", - відзначив директор КВП "Українська бронетехніка".

РКП-360 комплексу "Нептун" на виставці "Зброя та Безпека-2019"
Рухомий командний пункт (РКП-360) на тривісному шасі КрАЗ-6322 (6×6) з броньованою кабіною від КВП "Українська бронетехніка"

Він також додав, що реалізація цього проекту запланована на середину цього року.

Нагадаємо, КВП "Українська бронетехніка" відомо, як виробник спеціалізованих броньованих автомобілів (СБА) "Варта" та "Новатор". Обидва типи цих машин постачаються Збройним силам України.

Бронемашини "Варта", "Новатор","Дозор-Б" та Oncilla-М
СБА "Варта" та "Новатор" від ТОВ "КВП "Українська бронетехніка", бойова броньована машина "Дозор-Б" від ДП ХКБМ та бронеавтомобіль Oncilla-М від ТОВ "НВК "ВК Система" на Національних порівняльних випробуваннях Міноборони. Грудень 2019 року.

Крім того, ця компанія брала участь у створенні ракетного комплексу наземного базування РК-360МЦ "Нептун". Де спільно з ПрАТ "АвтоКрАЗ" працювала над створенням спеціалізованих броньованих машин, що входять до його складу.

Читайте також: Точно в ціль: унікальні кадри влучання ракет РСЗО "Вільха" - відео