xcounter
#

ATACMS ще немає в ЗСУ, але окупанти вже бояться наслідків появи цієї ракети

4279
ATACMS ще немає в ЗСУ, але окупанти вже бояться наслідків появи цієї ракети

І нашпиговують навколо цінних об’єктів свої системи ППО

Російські окупаційні війська ретельно охороняють Кримський міст та захистили його шаленою кількістю засобів протиповітряної оборони. Про це в ефірі Радіо НВ зауважив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

"Вони постійно знаходяться в напрузі, вони напружені зараз через Кримський міст, вони там дуже ретельно його охороняють, майже кожного дня відбуваються в них навчання. Кількість ППО, яке вони поставили з охорони цього об’єкта, вона, скажемо так, шалена", – зауважує Данілов.

Читайте також: Росіяни не змогли відновити повноцінну залізницю для "сухопутного коридору" з Донбасу в Криму

На його думку, така реакція рашистів – через те, що вони стали серйозно ставитися до тієї зброї, яку отримують Збройні Сили України: "Вони дуже серйозно до нас відносяться, чого раніше ми з вами не бачили. Вони вважали, що у нас немає війська, немає волі, у нас немає намагання захищати нашу країну. З цим вони увійшли 24 лютого, вони вважали, що буде так, як вони самі собі спланували".

кримський міст
Цивільне населення серйозно злякалося димової завіси над Кримським мостом

Це димова завіса, це навчання, які вони постійно там проводять для того, щоб захищати оцей об’єкт критичної інфраструктури, який безпосередньо має відношення до війни на території нашої країни.

Загалом рашисти "нашпигували" захист Кримського моста системами ППО та іншими засобами, на кшталт дивного рішення з баржею, попри те, що ЗСУ поки що не мають у своєму активі зброю, яка б могла вирішити задачу знищення Кримського моста.

ATACMS застосовується з M270 та HIMARS
ATACMS застосовується з M270 та HIMARS

Водночас нещодавно член комітету Верховної Ради з нацбезпеки Федір Веніславський повідомив, що Україна веде перемовини з США щодо ракет ATACMS для HIMARS з дальністю 300 км.

Про те, чому насправді з появою цих ракет Кримський міст все одно не стане ціллю "номер 1" Defense Express розповідав в окремому матеріалі.

Читайте також: Рашисти сподіваються, що баржа захистить "Кримський міст" від "Нептуна" (відео)