xcounter
#

США треба було аж 73 рейси C-17, щоб перекинути батальйон Patriot і це для них тривожні новини

105406
Фото ілюстративне, джерело - 445th Airlift Wing
Фото ілюстративне, джерело - 445th Airlift Wing

Логістика буде справжнім викликом для американського війська в умовах повномасштабної війни, а тим паче в Індо-Тихоокеанському регіоні

Нещодавно ми розровідали про те, що США забирають свої батареї Patriot з Кореї та перекидають на Близький Схід з огляду на критичну потребу захисту їхніх баз в регіоні від ймовірних атак балістичних ракет - точну кількість ЗРК, яку планують перекинути, тоді не повідомлялося, але загалом йшлося про 35-ту артилерійську бригаду ППО, яка була розгорнута у Південній Кореї і яка має два батальйони зенітних ракетних комплексів Patriot.

А згодом виявилося, що для того, щоб перекинути один батальйон зенітних ракетних комплексів Patriot, треба загалом зробити аж 73 рейси військово-транспортними літаками C-17, про що розповів очільник Індо-Тихоокеанського командування США, як відзначають у виданні The War Zone.

Читайте також: США спрощують правила продажу зброї, включно з далекобійними ракетам й здається це ідеальний шанс для України
військово-транспортний літак С-17A
C-17A, фото ілюстративне, джерело - 445th Airlift Wing

Там наголошують, що це, власне, лише одиничний ілюстративний приклад того факту, наскільки складною буде логістика під час ймовірного "великого конфлікту", а тим паче з урахуванням бойових дій у складному Індо-Тихоокеанському регіоні.

До прикладу, суттєві проблеми є стосовно дефіциту танкерів, на якому вкотре наголосив очільник Індо-Тихоокеанського командування ВМС США адмірал Семюєль Дж. Папаро-молодший. "Нам треба мати багато мільйонів палива у повітрі для кожної можливості. І тому наш танкерний флот не відповідає тому, що нам треба", -відзначив він.

Папаро-молодший також занепокоєний суттєвими проблемами і в морських перевезеннях, оскільки станом на сьогодні сили бойової логістики складають орієнтовно 60 відсотків від реальних потреб. "Поки я вимовляю ці слова, 17 кораблів бойової логістики простоюють через нестачу робочої сили", - відзначив адмірал.

Як наголошують у виданні, логістика сьогодні є надважливою складовою, яка суттєво впливає на ефективність військових операцій і актуальним питанням є інвестиції у цей ключовий напрямок, хоча поки невідомо, чи планують виділити кошти на розв’язання цих проблем.

Раніше Defense Express розповідав, що США замість скорочення бюджету на оборону на $50 млрд - збільшать його на понад $100 млрд.

Читайте також: Sea Dart від Leidos коштує 150 тисяч доларів, що це за нова розробка для підводної війни