xcounter
#

Україна буде модернізувати ПТ-76 для Індонезії: унікальні фото та подробиці

Індонезія отримає модернізовані ПТ-76
Індонезія отримає модернізовані ПТ-76
3588

Танки ПТ-76 для Індонезії та інших країн азіатського регіону будуть модернізувати українські підприємства

Державна компанія "Укрспецекспорт" підготувала масштабний проєкт модернізації легких плавучих танків ПТ-76. Цей проєкт буде реалізовано як для Республіки Індонезія, так і для інших країн азіатського регіону, зокрема для В’єтнаму. Про це Defense Express розповів представник компанії.

Перший (пробний) контракт передбачає модернізацію 40 машин. Надалі програма модернізації має стати національною та буде перевищувати 300 одиниць.

ПТ-76
Танк отримає новий двигун, автомат заряджання та низку інших систем

Під час консультацій з українськими заводами було вирішено, що в рамках модернізації плавучий танк ПТ-76 отримає низку змін.

Передусім буде проведена ремоторизація штатного двигуна на двигун Cummins VT400. Компанія Cummins – не тільки найбільший виробник дизельних двигунів, а також експерт в галузі їх адаптації для різних видів техніки.

Штатна трансмісія буде замінена на трансмісію Allison. Підвіску танка посилять 4-ма додатковими амортизаторами.

ПТ-76
Машина отримає систему активного захисту "Заслон-Л"

ПТ-76 отримає автомат заряджання під 90-мм боєприпаси для гармат Cockerill Mk 3M-A2. Захист машини буде посилено завдяки оснащенню системою активного захисту "Заслон-Л".

На танк буде встановлено сучасну цифрову багатофункціональну систему прицілювання та керування озброєнням "Синтез". Покращення взаємодії підрозділів, а також підвищення рівня орієнтування та бойового управління буде здійснено завдяки оснащенню танка сучасними системами навігації "Базальт".

ПТ-76
Модернізовані ПТ-76 отримають низку систем українського виробництва

Машина отримає додаткові радіостанції Harris, а також радіостанції внутрішнього зв’язку і комунікації АВЗК.

Ергономіка та умови життєдіяльності екіпажу будуть покращені шляхом оснащення машини сервоприладами керування (важелі керування танків замінять на рульове керування). Машина також отримає штатні установки водометних рушіїв.

ПТ-76
Перший контракт передбачає модернізацію 40 машин

Програма модернізації ПТ-76 сприятиме розширенню присутності українського ОПК на світовому ринку. Про це в коментарі Defense Express розповів заступник генерального директора ДП "Укрспецекспорт" Юрій Шрамко: "Програма модернізації ПТ-76 є яскравим прикладом компетенції та надання продуктового рішення світового рівня, а також кооперації українських підприємств зі світовими виробниками, чим створює вагомий вклад у розширення присутності українського ОПК на світовому ринку. Програма модернізації бронетехніки охоплює не лише ПТ-76, а й інші зразки техніки та має за мету спільне виробництво нового типу плаваючих танків на базі українських заводів".

Читайте також: Т-72АМТ - постріл високоточним "Комбатом"