xcounter
#

​Новітній легкий танк США: з’явились фото дослідного зразка від General Dynamics

2752
General Dynamics Land Systems показало свій новий легкий танк
General Dynamics Land Systems показало свій новий легкий танк

General Dynamics Land Systems показала свій легкий танк, який розроблений для армії США

У США показали новітній легкий танк, який створений за програмою "Мобільна захищена вогнева міць" (Mobile Protected Firepower). Дослідний зразок створений американським обороним гігантом General Dynamics Land Systems. Демонстрація відбулась під час візиту секретаря армії США Райана Маккарті.

Новий легкий танк побудований за традиційною схемою: механік-водій у передній частині машини, 3 члени екіпажу у башті та моторно-трансмісійний відсік у кормі машини.

Читайте також: БМП з українським бойовим модулем може бути замовлена ОАЕ
Легкий танк General Dynamics
Легкий танк від General Dynamics оснащений 105-мм гарматою

Головним озброєнням танку є 105-мм гармата, яка не оснащена механізмом заряджання, тому за швидкострільність танка відповідає заряджаючий. Водночас точність вогню забезпечує одна з найсучасніший у світі систем управління вогнем, яка також встановлюється на останню модернізацією основного бойового танка M1A2 Abrams SEP v3.

Також на фотографіях видно високу насиченість легкого танка іншими сучасними цифровими системами, починаючи від системи 3D-огляду, завдяки камерам по периметру машини, завершуючи розвиненою системою сенсорів позаду башти.

Легкий танк General Dynamics
Бойова машина оснащена новітніми цифровими системами

Легкий танк від General Dynamics оснащується дизельним двигуном. Шасі має шість опорних катків, а корпус - раціональні кути нахилу броні, а також додаткові захисні елементи розміщені на башті, бортах та верхній лобовій деталі.

Пентагон, у відповідності до плану розвитку збройних сил США, планує придбати 504 легких танків, розробку яких у 2018 році розпочали General Dynamics Land Systems та його головний конкурент - BAE Systems Land & Armaments. За умовами конкурсу кожна компанія має поставити до армії США 12 танків, які пройдуть порівняльні випробування. За їх результатом буде обрано переможця, який має поставити машини до 2025 року.

Читайте також: Нещодавно модернізовані Т-72 засвітилися на навчаннях 24 бригади ЗСУ (фото)