xcounter
#
Танк Т-72АМТ на випробуваннях успішно відстрілявся високоточним протитанковим снарядом "Комбат"

Танк Т-72АМТ на випробуваннях успішно відстрілявся високоточним протитанковим снарядом "Комбат"

558

​Розроблений "Київським бронетанковим заводом" Т-72АМТ пройшов вогневі випробування на одному з військових полігонів, де він успішно відстрілявся високоточним протитанковим снарядом "Комбат" від ДержККБ "Луч".

Цей снаряд призначений для знищення першим пострілом бронетехніки та інших цілей противника на відстані до 5 км. Це майже вдвічі перевищує дистанцію вогню звичайним снарядом.

Завдяки лазерному наведенню вірогідність влучення у ціль "Комбатом" становить близько 95%. Його тандемна бойова частина дозволяє повністю ігнорувати динамічний захист, а бронепробиття у 750 мм вистачає для знищення навіть найзахищеніших танків противника.

Читайте також: ​Т-72АМТ - постріл високоточним "Комбатом" (ексклюзивне відео з випробувань)
Окрім того, постріл "Комбатом" майже не демаскує танк - менший спалах та менше пилу від пострілу.

Окрім того, постріл "Комбатом" майже не демаскує танк - менший спалах та менше пилу від пострілу. Це дозволяє робити справжні непомітні снайперські постріли на дистанції, яка недосяжна для противника зі звичайним танковим озброєнням.

Поповнення арсеналу Т-72АМТ дуже важливе, бо базова версія Т-72А, яка і модернізується силам "Київського бронетанкового заводу", не має можливості вести вогонь керованими ракетами, на відміну від інших українських сучасних модернізацій Т-64 та Т-80.

Читайте також: Т-72АМТ - постріл високоточним "Комбатом"