xcounter
#

"Отаман" та БТР-60М від НВО "Практика": два шляхи посилення ЗСУ

6402
"Отаман" та БТР-60М від НВО "Практика": два шляхи посилення ЗСУ

Як на НВО "Практика" створюється "Отаман" та БТР-60М - у сюжеті Defense Express

НВО "Практика" просувається у створенні двох колісних бойових машин, які вже найближчим часом можуть посилити Збройні Сили України.

Мова йде про багатофункціональну платформу "Отаман", яка може бути виконана у варіанті 6х6 та 8х8, а також кардинальну модернізацію БТР-60.

Дивіться також: Наземний дрон РСВК-М "Мисливець" від КБ "Robotics": досвід використання на Донбасі та перспективи

"Отаман" 6х6 може стати основним лінійним бронетранспортером, а у формулі 8х8 стати платформою для цілої низки озброєння, перетворившись на колісну артилерійську машину зі 120-мм мінометом чи 152-мм гаубицею.

БТР

Водночас БТР-60М - це економ-варіант, коли на базі БТР-60, які є на складах у значній кількості, створюється нова бойова машина для підрозділів "другої лінії" - охорони та територіальної оборони. Окрім того, на її базі створюється командно-штабна машина, яка має замінити радянські неброньовані кунги.

БТР-60М від Практики

До розробки "Отаман" та БТР-60М долучились військові, які вносять свої побажання з огляду на реальний бойовий досвід. Саме таким шляхом був створений "Козак-2М1", який вже серійно посилює Десантно-штурмові війська та Сили Спеціальних Операцій.

Про те, як це відбувається, як випробовують "Отаман" та БТР-60М, чому цей варіант кращий за БТР-4, а також коли армія зможе "пересісти" на нові бойові машини - у сюжеті Defense Express.

Дивіться також: ​Танкове протистояння з РФ: чим Україна має відповісти на Т-72Б3, Т-90М та "Армату"