xcounter
#

Головки самонаведення для ракет "повітря-повітря" та вітчизняного ЗРК від "Радіонікс"

304
Головки самонаведення для ракет "повітря-повітря" та вітчизняного ЗРК від "Радіонікс"

Український зенітний ракетний комплекс набирає чітких контурів​

Defense Express поспілкувався зі Станіславом Зав'яловим, директором "Радіонікс" - приватною компанією, що входить до об'єднання "Ліга оборонних підприємств", яка розробляє та серійно виготовляє головки самонаведення та іншу бортову радіоелектронну апаратуру для ракет.

Зокрема саме її ГСН відповідає за наведення крилатої ракети Р-360 комплексу "Нептун". А для ракет "повітря-повітря" Р-27 які стоять на озброєнні Повітряних сил України та успішно експортуються, розроблені активні, пасивні та теплові головки самонаведення.

Як повідомив Станіслав Зав'ялов, у "Радіонікс" зараз вже розроблена серія активних головок самонаведення для нових перспективних ракет від ДККБ "Луч".

"Радіонікс" вже розробила декілька видів активних головок самонаведення для ракет типу "повітря-повітря". Мова йде про головку X-діапазону, яка призначена для глибокої модернізації ракети Р-27, а також про розробку серій активних головок у калібрі 200 мм для нової перспективної ракети від ДККБ "Луч", які працюють у міліметровому діапазоні хвиль.

Окрім того, ми також розробляємо головку самонаведення для зенітного ракетного комплексу середньої та великої дальності. Це головки - під діаметр 300-350 мм та 420 мм", - повідомив Станіслав Зав'ялов.

Читайте також: "Радіонікс" розробляє головки самонаведення для вітчизняного ЗРК від ДККБ "Луч"