xcounter
#

​Військові "відбивали напад диверсантів" та "гасили пожежу" на арсеналах

711
​Військові "відбивали напад диверсантів" та "гасили пожежу" на арсеналах

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський перевірив бази зберігання зброї та боєприпасів на Одещині, Кіровоградщині і Хмельниччині

В ході перевірки проведені тренування охорони та пожежно-рятувальних підрозділів арсеналів, баз зберігання зброї та боєприпасів в діях по ввідним.

За легендою тренувань, диверсійна група ворога атакувала склад з боєприпасами, попередньо здійснивши відволікаючий підпал іншого складу.

Завданням пожежної команди була ліквідація загоряння під прикриттям оперативної бойової групи, підсиленої бронетехнікою.

За результатами тренувань командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський надав високу оцінку підготовці та діям військовослужбовців. Він визначив завдання щодо подальшої роботи над забезпеченням надійної охорони складів, належних умов зберігання боєприпасів та якісної підготовки особового складу:

– Військовослужбовці діяли швидко, злагоджено і професійно. Видно, що в частині функціонує система підготовки особового складу. Зараз командування вживає заходів, щоби підрозділи, які охороняють бази зберігання зброї і боєприпасів, мали усе необхідне для цього.

– Протягом останніх років проведена колосальна робота. Але, звісно, нам ще є над чим працювати. Це стосується як облаштування сховищ, вдосконалення технічних засобів охорони, так і постійної інтенсивної підготовки особового складу. Оскільки безпека таких об’єктів – це людські життя, дрібниць тут не буває, – зазначив генерал-лейтенант Олександр Сирський, підсумовуючи результати тренувань.