xcounter
#

​Новий камуфляж бронетехніки ЗСУ на прикладі БТР-4, що змінилось (фото)

​Новий камуфляж бронетехніки ЗСУ на прикладі БТР-4, що змінилось (фото)
15693

Військова техніка української армії отримала нову схему маскувального фарбування

У Збройних Силах України з 7 липня введено новий камуфляж військової техніки, який зазнав невеликих змін, у порівнянні із минулою версією.

Defense Express, який побував на підготовці параду до Дня Незалежності України, що має пройти у Києві 24 серпня, мав можливість у живу побачити новий "піксель" на прикладі БТР-4. Саме така маскувальна схема має бути нанесена на всю військову техніку ЗСУ.

Читайте також: "Сапсан", "Тайфун", "Буревій" та "Вільха-М": Міністр оборони України розповів про поточний стан ракетної програми
БТР-4
БТР-4 у новій схемі фарбування

Головною відмінністю нового камуфляжу є змінення палітри: раніше використовувалась комбінація з пісочних, червоно-коричневих та чорних плям, які нанесені на зелений.

БТР-4
БТР-4 на параді у 2016 році

Зараз - пісочні та полинні. Самі плями стали менші за розміром, але вкривають значну більшу площину.

БТР-4
Нова схема - простіша за кольорами, але "плям" стало більше

Слід додати, що у Збройних Силах України БТР-4 частіше можливо зустріти у камуфляжі, в якому він надходив від заводу-виробника - ХКБМ: пісочні та чорні "хвилі" на зеленому.

БТР-4
БТР-4 у схемі фарбування від ХКБМ

Але слід зазначити, що при реальній експлуатації техніки у військах, "статутні" схеми маскувального фарбування "живуть" відносно недовго - кольорові плями вицвітають та зливаються з базовим зеленим кольором.

Т-64 ЗСУ
Читайте також: Повітряні Сили тренувались атакувати БПЛА ворога за допомогою МіГ-29