xcounter
#

Колективний захист: українські артилеристи візьмуть участь в навчаннях НАТО Dynamic Front

1005
Колективний захист: українські артилеристи візьмуть участь в навчаннях НАТО Dynamic Front

Особовий склад і техніка підрозділу були учасниками боїв з агресором на Сході України

Артилерійська бригада імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича готує одну із своїх батарей, оснащену гарматами 2А36 "Гіацинт-Б", до участі у міжнародних навчаннях Dynamic Front, що відбудуться невдовзі на території однієї з країн-партнерів України.

Строк та місце проведення цих навчань не зазначаються. Підготовка наших артилеристів відбувається на території Міжвидового центру підготовки підрозділів, що на Київщині, зазначає видання АрміяInform.

Наразі наші артилеристи уже пройшли усі етапи індивідуальної підготовки та колективної підготовки у складі відділень і взводів, і також завершують етап злагодження артилерійської батареї.

Нині - відпрацьовують завдання з підготовки й розгортання артилерійської батареї на місці, а також підготовки й ведення бойових дій.

Польові заняття відбуваються, щодня з ранку й до 16 години, решту часу до відбою наші артилеристи займаються самопідготовкою у спеціалізованих класах МЦПП.

Паралельно з бойовим вишколом під час підготовки до міжнародних навчань триває сезонне обслуговування техніки.

До участі в навчаннях Dynamic Front залучать особовий склад і техніку, що були учасниками боїв проти російських окупантів на Сході України.

Читайте також: Готові збивати ворожі БПЛА: 53 механізована бригада провела навчальні стрільби в зоні ООС