У лютому 2020 року компанія UADEFENSE стала офіційним учасником оборонного сектору України в галузі розробки й інтеграції оборонних рішень.
Її діяльність буде логічним продовженням роботи оборонного департаменту компанії Everest, який за роки існування став важливим виконавцем на ринку військових технологій у сфері автоматизації, інформатизації й зв’язку.
![Люлин](/media/contentimages/5965ecfa3c2bc100.jpg)
– Дмитре, розкажіть, будь ласка, з чим пов’язана поява нової компанії?
– Створення UADEFENSE безпосередньо пов’язане з оборонним департаментом компанії Everest, який ми заснували у 2015 році, зважаючи на актуальні потреби українських військових у якісному захищеному зв’язку.
Тоді завдяки досвіду і професійній компетенції спеціалістів компанії ми опанували напрям розробки й виробництва телекомунікаційного обладнання військового призначення.
![](/media/contentimages/b535ecfa3f89c8d3.jpg)
Сьогодні робота нашого оборонного підрозділу вийшла на новий рівень, ми напрацювали низку якісних рішень і продуктів.
Зрештою стало зрозуміло, що наш потенціал вже вийшов за межі діяльності одного лише підрозділу, тому було прийнято рішення виділити оборонний напрям компанії Everest в окремий самостійний бізнес. Так в Україні з’явилася нова компанія – UADEFENSE.
– Які продукти UADEFENSE пропонує своєму замовнику?
– Безумовно, компанія буде залишатися розробником автоматизованих систем управління військами тактичної ланки, які посилюють боєздатність підрозділів на полі бою.
![Бортова система Hermes-C3](/media/contentimages/9c85ecfa44317d65.jpg)
Передусім це стосується бортової інформаційної системи Hermes-C3. Ця платформа розроблена для роботи на тактичному рівні від бійця до командира бригади та інтегрується з системами оперативного та стратегічного рівнів.
Влітку 2019 року система розпочала свої тестування на полігонах, де пройшла низку випробувань на бойовій техніці й показала суттєві позитивні результати.
Будемо також підтримувати розвиток наших продуктів у сфері кібербезпеки, працювати в напрямку створення універсальних роботизованих бойових і розвідувальних платформ, а також інженерних і транспортних роботів.
– Який результат компанія планує отримати в найближчі роки?
– Передусім ми прагнемо за короткий проміжок часу забезпечити українських військових зразками високотехнологічної продукції, тому вкладаємо багато сил і досвіду наших фахівців у рішення, які розроблені й постійно модернізуються для Збройних сил України.
![UADEFENSE](/media/contentimages/83d5ecfa4d22d5a2.jpg)
Взагалі я не бачу якихось перепон до того, щоб UADEFENSE стала провідною українською компанією й була конкурентоспроможною на світовому ринку.
Впевнений, що наша країна має високий інтелектуальний потенціал, і завдяки технологіям та людям ми зможемо досягти значних результатів, робити зразки на експорт і стати лідером з продажу оборонної продукції в інші країни.
Читайте також: Автоматизована система управління "Дзвін" під час бригадних навчань