xcounter
#

Нові Bayraktar TB2 вже прибули в Україну та стали на бойове чергування - Рєзніков

17479
Нові Bayraktar TB2 вже прибули в Україну та стали на бойове чергування - Рєзніков

Україна матиме більше турецьких безпілотних "пташок", які вже чудово зарекомендували себе у війні з російськими окупаційними військами

Нові турецькі розвідувально-ударні БПЛА Bayraktar TB2 вже прибули до України та стали на бойове чергування. Також Україна розраховує отримати більше ПЗРК Stinger та ПТРК Javelin та ракет до них. Про це повідомив Міністр оборони України Олексій Рєзніков.

"Збільшується обсяг допомоги, яку ми отримуємо. Збільшується кількість країн, які цю допомогу надають. Приєднується навіть ті, щодо кого це вважалося неможливим. До України вже прибули і стали на бойові чергування нові Байрактари. Буде більше Стінгерів і Джавелінів. Європа перетворюється на наш тил і постачає критично необхідне для оборони. Ми на передовій вільного світу", – зазначив Рєзніков у своєму ранковому зверненні.

Читайте також: ​Bayraktar TB2 у небі України: як знищують російські танки (відео)

Зауважимо, що БПЛА Bayraktar TB2 вже позитивно зарекомендував себе під час боїв з російськими окупаційними військами: знищував ЗРК "Бук" та залізничні ешелони з паливо-мастильними матеріалами.

Читайте також: ОТРК "Грім-2", супутники "Січ" та Bayraktar TB2: як боротися з російським ОТРК "Искандер-М" – повторний погляд