xcounter
#

Юрій Бутусов: Ракети комплексу "Вільха-М" поставили на озброєння ЗСУ

8443
Коригована ракета Р-624 "Вільха"
Коригована ракета Р-624 "Вільха"

Про це головний редактор видання "Цензор.НЕТ" повідомив в одній зі своїх недавніх статей

За його словами, в цьому році було замовлено близько сотні коригованих ракет "Вільха" (старої модифікації з дальністю до 70 км), що "дозволить забезпечити мінімальне завантаження 20 оборонних підприємств".

"Навіщо закупили ракети з дальністю дії в 70 км, коли "Луч" вже поставив на озброєння "Вільха-М" з дальністю в 120 км", - поставив риторичне питання автор.

Читайте також: КБ "Луч": Прогнозується, що серійне виробництво виробу "Вільха-М" розпочнеться з 2021 року

Нагадаємо, за словами розробника комплексу - ДККБ "Луч", що входить до складу ДК "Укроборонпром", серійне виробництво нових коригованих ракет "Вільха-М" заплановано на наступний рік.

Вільха
Пуск "Вільхи"

Принаймні так повідомила прес-служба підприємства в травні 2020 року, додавши, що "випробування нової коригованої ракети з дальністю ураження ціли до 120 км завершаться вже у другому кварталі цього року".

Варто додати, що Збройні сили вже отримали близько сотні коригованих ракет Р-624 "Вільха". Відомо, що 48 одиниць 300-мм реактивних снарядів Р-624 з дальністю до 70 км було поставлено ЗСУ у 2019 році, ще 28 ракет було відвантажено у березні й 16 у квітні цього року.

Вільха
Читайте також: Вогневі випробування "Вільхи-М": високоточна РСЗВ готується до прийняття на озброєння (фото)