20171011ukrarmorТОВ «Українська бронетехніка» проводить роботу зі створення нового спеціалізованого броньованого автомобіля «Новатор». Про це Defense Express стало відомо під час чергової міжнародної виставки «Зброя та безпека-2017», яка проходить в Києві 10-13 жовтня 2017 року.


Попередньо відомо, що «Новатор» представлятиме собою автомобіль з колісною формулою 4Х4 з повною масою 9 тон та вантажопідйомністю 1 тонна. За планами підприємства машина буде виготовлена на басі шасі FORD F550, яке буде значно змінене та підсилене. Автомобіль буде здатний розвивати максимальну швидкість 120 км/годн по шосе та матиме запас ходу до 700 км. «Новатор» також буде здатний долати брід глибиною до 0,7 м, кут підйому 60% та боковий нахил 50%.


Двигун «Новатора» також буде виробництва компанії FORD і матиме потужність 300 к.с. Машина буде виготовлена у вигляді пікапу з відкритою вантажною платформою. Матиме 5 місць для перевезення пасажирів в середині та достатньо об’ємний відкритий кузов, який можна буде застосовувати як для перевезення вантажів, так і особового складу.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues