200219 neptЗа словами військового експерта, фінансування ракетного комплексу типу "Нептун" під держгарантії ускладнить виконання цього проекту.

 

Ракетні комплекси "Нептун" і "Вільха-М" не будуть профінансовані по лінії Державного оборонного замовлення-2020. Про це на своїй сторінці в Facebook написав військовий експерт Сергій Згурець.

 

 

Експерт посилається на пост журналіста Юрія Бутусова, який повідомив, що проект Державного оборонного замовлення-2020 ліквідує ракетну програму України.

 

«Додам від себе - помилка Міноборони полягає в тому, що, з незрозумілої мені причини, фінансування "Нептуна" і "Вильхи-М" вирішено реалізувати не по лінії ДОЗа, а по лінії державних гарантій. Хоча зазвичай під держгарантії фінансувалися закупівля серійних виробів. Як ті ж БТР-4, "Стугна" або "Корсар", - зазначив Згурець.

 

За його даними, фінансування ракетного комплексу типу "Нептун" під держгарантії ускладнить виконання цього проекту, адже там зовсім інша процедура виділення, освоєння коштів і звітності.

 

200218 DOZMO 1

 

«Набагато раціональніше було б під держгарантії виділити кошти на підготовку виробництва для серійного виробництва комплексів "Нептун" і "Вільха". Це було б правильно. Це б прискорило появу "Нептунів" у нашій армії», - зазначив військовий експерт.

 

191218 Vilha m 3

 

 

 Як повідомлялося, агенція Defense Express зробила огляд систем керування та алгоритмів роботи “Нептуна”: Як працює “Нептун”: кадри з кабіни та алгоритм роботи комплексу РК-360МЦ (Відео)

 

Джерело

 

Публікації та новини за темою:

 

«ВІЛЬХА-М» ВІД ККБ «ЛУЧ»: ПРОВЕДЕНО ПУСКИ ШТАТНИМИ РОЗРАХУНКАМИ

 

З’ЯВИЛОСЬ ВІДЕО ПОЛЬОТУ КРИЛАТОЇ РАКЕТИ Р-360 КОМПЛЕКСУ «НЕПТУН» (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues