190425 zoopark13 квітня 2019 року БПЛА спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксував російську радіолокаційну станцію артилерійської розвідки та цілевказання (1Л259, яка входить до складу комплексу “Зоопарк-1”) поблизу н. п. Горлівка (39 км на північний схід від Донецька). Про це сказано у звіті, оприлюдненому 16 квітня.

 

Ця російська техніка фіксувалась на Донбасі раніше. Так, у серпні 2016 року Головне управління розвідки України повідомило, що на західній околиці Горлівки бойовики розмістили два комплекси радіолокаційної розвідки “Зоопарк-1”.

 

Повідомлення ГУР стало відправною точкою для пошуку фотодоказів у профілях російських солдатів. І вже у листопаді 2016 року цей комплекс потрапив в поле зору волонтерів InformNapalm.

 

«Зоопарк-1» (індекс ГРАУ 1Л219М)

 

190425 zoopark 1

 

Радіолокаційний комплекс розвідки і контролю стрільби (РЛС контрбатарейної боротьби). Призначений для розвідки позицій вогневих засобів супротивника (РСЗВ, артилерійських та мінометних позицій, пускових установок тактичних ракет і комплексів ППО та ін.), розрахунку траєкторії снарядів та ракет, коректування вогню дружніх вогневих засобів, стеження за повітряним простором і контролю за безпілотними літальними апаратами.

 

Тактико-технічні характеристики комплексу «Зоопарк-1»:

 

  •    дальність розвідки мінометів – 13-17 км,
  •    дальність розвідки артилерії – 10-12 км,
  •    дальність розвідки РСЗВ – 15-22 км,
  •    дальність розвідки тактичних ракет – 40-45 км.

 

InformNapalm

 

Публікації та новини по темі:

 

РОСІЯ РОЗГОРНУЛА В ЯСИНУВАТІЙ КОМПЛЕКС РОЗВІДКИ «ЗООПАРК-1»

 

ВСТАНОВЛЕНІ ТОЧНІ КООРДИНАТИ ПОСТІЙНОЇ ФІКСАЦІЇ НОВІТНІХ РОСІЙСЬКИХ СИСТЕМ РЕБ НА ДОНБАСІ

 

РОСІЯ НА ДОНБАСІ ВИКОРИСТОВУЄ БІЛЬШЕ 8 ТИПІВ БПЛА

 

НА ДОНБАСІ ВИЯВЛЕНІ НОВІТНІ РОСІЙСЬКІ СИСТЕМИ РЕБ

 

CЕКРЕТНІ СИСТЕМИ РЕБ РФ НА ДОНБАСІ І ЧОМУ СММ ОБСЄ ДАЛА ЇМ 14 ДНІВ ФОРИ

 

РОСІЙСЬКИЙ БПЛА «ГРАНАТ-2» – ФАКТИ ЗАСТОСУВАННЯ НА ДОНБАСІ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues