190201 BPLAВ зоні ООС українські військові захопили російський БПЛА “Гранат-2”. Це далеко не перший випадок фіксації цього типу російських БПЛА на Донбасі, проте він демонструє, що Росія не відмовилась від своїх агресивних намірів та продовжує керувати гібридними військами і спонсорувати їхні дії в зоні бойових дій на сході України.

 

Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm також отримала у своє розпорядження декілька фото розборки цього БПЛА, які будуть цікаві для фахівців.

 

190201 BPLA 3

190201 BPLA 4

190201 BPLA 2

 

БПЛА “Гранат-2” вже фігурував у базі даних доказів InformNapalm про використання зразків російського озброєння на Донбасі.

 

 

Також відомо, де саме проводилась підготовка операторів. Волонтери InformNapalm знаходили фотодокази з геолокацією на території Кузьмінського полігону М’ясниківського району Ростовської області, де у грудні 2014 року МО РФ проводило підготовку терористів та навчало їх працювати з БПЛА “Гранат-2” для ведення війни на Донбасі.

 

190201 BPLA 1

 

Серед зібраних InformNapalm доказів є також відео бойовиків, на якому російські найманці вели розвідку позицій українських військових за допомогою БПЛА «Гранат-2», координати об’єктів передавались одразу на ноутбук Panasonic, що входить до складу комплексу.

 

 

Роман БУРКО,

InformNapalm

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues