180417 bogdan 800Основному автомобілю української армії УАЗ-469 виповнилося 46 років. Як правило, це вже морально і фізично застарілі автомобілі. За оцінками Генштабу, до 77% військового автопарку – це машини віком понад 20 років. Волонтерські вливання, в цьому контексті, – це разова акція, яка не вирішує проблеми застарілого автопарку в цілому.

 

На зміну цій техніці в Україні вже почали створювати інші машини. Так Богдан Моторс представив свій багатоцільовий автомобіль Богдан-2351. Він уже пройшов випробування Міноборони і отримав рекомендації для контрольованої експлуатації відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2015 року No 345.

 

Сьогодні відбувалася презентація цього позашляховика для журналістів у Черкасах на Автоскладальному заводі №2 корпорації Богдан де відбувається збирання даного автомобіля. Відеопогляд зблизька на каналі YOUTUBE: складання авто Завод ”Богдан” , огляд Богдан 2351.

 

180417 bogdan 1

 

«Богдан Моторс» розробив проект вдосконалення паливної системи автомобіля відразу після надходження першої інформації про безпрецедентні проблем з якістю палива в передових підрозділах. Тому фахівці компанії розробили проект модернізації і втілили його в нових машинах. Цей досвід враховано і в конструкції багатоцільового позашляховика «Богдан-2351».

 

“Основні доопрацювання, що були виконані в базовому шасі автомобіля: фарбування в захисний колір…, шини призначені для експлуатації у позашляхових умовах, застосовані підсилені підвіски, підсилені амортизатори…, також він дообладнаний спеціальною клавішею, що вимикає всі електроприбори і дозволяє працювати в режимі світломаскування… Забезпечена можливість буксування, можна буксувати за собою вантаж до 1,5 тонни, якщо обладнаний додатковими гальмами – то до 3 тонн, також підсилений задній бампер”, – розповів технічний директор підприємства Владислав Іллєнко.

 

Новина по темі: БОГДАН ВИПРОБУВАВ АРМІЙСЬКИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК ДЛЯ ЗАМІНИ УАЗІВ

 

Автомобіль обладнаний системою кондиціонування, а максимальний кут підйому сягає 30 градусів.

 

Богдан-2351 – уніфікований багатоцільовий позашляховик. Його платформа дозволяє адаптувати його під виконання різних завдань для кожного окремо взятого підрозділу. Він може перевозити людей і / або невеликі вантажі, бути автомобілем супроводу.

 

180417 bogdan 2

 

Перша партія багатоцільових позашляховиків “Богдан 2351” вже незабаром надійде для експлуатації Збройними силами України у зоні бойових дій на Сході країни.

 

Про це у коментарі журналістам розповів комерційний директор автоскладального заводу №2 корпорації “Богдан” Ігор Осадчий.

 

“Автомобіль призначений для перевезення особового складу, перевезення командира, який паралельно може перевезти із собою невеликий вантаж, паливо або боєкомплекти, багажник цього автомобіля дозволяє перевозити ящики з патронами без проблем. Вантажопідйомність автомобіля 1 тонна, ми рекомендуємо навантажувати вантажний відсік до 700 кг”, – зазначив Осадчий.

 

Автомобіль обладнаний системою кондиціонування, а максимальний кут підйому сягає 30 градусів.

 

180417 bogdan 4

 

Загалом перша партія складає понад 10 автомобілів та вже сьогодні почнеться їх постачання до ЗСУ.

 

Коментуючи вартість позашляховика, керівники підприємства зазначили, що для ЗСУ він коштує стільки ж, скільки в базовому варіанті коштує для цивільного населення та позиціонується як автомобіль-аналог цивільного Mitsubishi L200.

 

Новина по темі: НОВИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК ДЛЯ ЗС УКРАЇНИ

 

“Це конкурент сучасних автомобілів Mitsubishi, сучасних автомобілів УАЗ. Аналогічні автомобілі стоять на озброєнні багатьох армій”, – кажуть в “Богдані”.

 

180417 bogdan 5

 

Комерційний директор наголосив, що позашляховик проходить п’ятиступеневий контроль якості. “Це, насамперед, кількаразовий контроль, реалізований на самому виробництві, це військове представництво, це випробування, це робота з експлуатантами”, – сказав комерційний директор автоскладального заводу №2 корпорації “Богдан” Ігор Осадчий.

 

Він також зазначив, що рівень локалізації виробництва “Богдан 2351” сягає 50% завдяки доопрацюванню базового автомобіля.

 

180417 bogdan 3

 

“Базовий автомобіль надходить зібраний, але для того, щоб ми отримали автомобіль такого класу, є дуже великий ступінь переробки. Якщо ми говоримо про комплектуючі, на жаль, тут відносно невелика частка українського. Це, насамперед, пов’язано з тим, що в Україні не так багато комплектуючих виробляється. Якщо брати ступінь локалізації, він достатній для того, щоб казати впевнено, що це український автомобіль. Основне – це зміна взагалі конструкції автомобіля як така. Проведена робота за ступенем локалізації дає можливість визначати цей автомобіль як автомобіль українського виробництва”, – наголосив він.

 

Богдан-2351 побудований на базі повнопривідного шасі Great Wall Wingle 5. Позашляховик оснащений дволітровим турбованим дизельним мотором на 140 к.с. (105 кВт). Кузов складається з суцільнометалевої подвійної кабіни і вантажного відділення.

 

great wall wingle

 

Wingle – 4-х дверний пікап, розроблений автомобільним холдингом Great Wall Automobile Holding у співпраці з провідними дизайнерськими та інжиніринговими компаніями. Дебютував на міжнародному автосалоні в Гуанджоу влітку 2006 року. Виробляється на заводі компанії Great Wall в Китаї з 2007 року.

 

Новина по темі: САНІТАРНИЙ АВТОМОБІЛЬ "БОГДАН" НА БАЗІ "GREAT WALL" ПІСЛЯ ВИПРОБУВАНЬ РЕКОМЕНДОВАНИЙ ДЛЯ ЗАКУПІВЛІ МОУ

 

Двигун виробляється компанією Great Wall у співпраці з німецькою фірмою BOSCH. Це перший китайський дизельний двигун високого тиску з системою впорскування із загальним нагнітальним трубопроводом («common rail»). Технології, застосовані при створенні даного мотора, дозволили практично усунути шум і вібрацію, властиві дизельним двигунам, і привести викиди у відповідність з екологічними нормами Euro III.

 

Пікап Great Wall Wingle 5 отримав сертифікат відповідності WVTA, який служить обов’язковою умовою для продажу автомобіля на території країн Європейського Союзу.

 

Major Horvat KFOR Al-Kut

 

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues