20171017.mspoІнформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес взяла участь у 25-тій Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO 2017, яка розпочалася 5 вересня 2017 року, у виставковому центрі Targi Kielce в м. Кельце (Польща). В цьогорічній MSPO беруть участь понад 600 компаній з 27 країн світу.

 

20171017.mspo.kat

 

«В Кельце ми вперше представили Каталог “Українські приватні оборонні підприємства 2017”, офіційний реліз якого відбудеться під час виставки Зброя та Безпека 2017 в середині жовтня ц.р. Також до MSPO 2017 ми видали спеціальний випуск журналу Ukrainian Defense Review» — прокоментував подію Директор з розвитку інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, редактор ресурсу http://defence-ua.com пан Валерій Рябих.

 

20171017.mspo.zur

 

Слідуючи багаторічним традиціям, в перші дні вересня польське місто Кєльєце стає центром привернення уваги світових оборонних компаній та осіб, що приймають рішення в сфері оборони та безпеки. Цим місто завдячує Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO, що є найбільшою у Центральній та Східній Європі. Численні експозиції, конференції, нагородження переможців, що представили найкращі продукти та послуги на виставці – це лише найважливіша частина насиченої та різноманітної програми MSPO.

 

20171017.mspo.de

 

MSPO є третьою за масштабами обороно-промисловою виставкою в Європі і за показниками поступається лише паризькій Eurosatory та лондонській DSEI. Саме тому MSPO є одним з найважливіших світових заходів в галузі оборонної промисловості. Авторитетність MSPO підтверджується як присутністю на шоу у якості експонентів провідних світових оборнних компаній так і підписаними в ході виставки контрактами, що мають стратегічне значення.

 

Каталог «Українські технології: Українські приватні оборонні підприємства» 2017 було презентовано на XXV Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2017, що на початку вересня 2017 року пройшла в місті Кельце (Польща).

 

Джерело

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues