Turkish Defence 0Туреччина як одна з провідних регіональних держав сьогодні зіткнулася з серйозними викликами і необхідністю здійснення радикальних реформ. Тому для збереження стабільності й захисту національних інтересів їй потрібна ефективна та сильна армія, здатна захистити країну від ризиків і загроз, що стоять перед нею.

 

За останнє десятиліття ВПК і аерокосмічна промисловість Туреччини зробили величезний крок вперед у своєму розвитку в багатьох сферах. Вони стали конкурентоспроможними на міжнародному ринку і сьогодні здатні забезпечити більшість потреб як власних збройних сил та інших силових відомств, так і зарубіжних замовників.

 

Розвиток вітчизняних виробництв і зниження залежності від імпорту


Туреччина займає одну з провідних позицій в світі за чисельністю збройних сил (понад 400.000) та інших силових структур (понад 500.000). Їх сукупний бюджет становить 102.8 млрд. турецьких лір (TL) або 17,2 млрд. дол. США, з яких TL46.5 млрд. (бл. $ 78 млрд.) витрачається на утримання збройних сил. При цьому на програми переозброєння і переоснащення армії з бюджету Турецької Республіки щорічно виділяється фінансування в розмірі понад 5 млрд. дол., в тому числі у вигляді державних дотацій на розвиток оборонної промисловості.


Ще двадцять років тому значна частина потреб армії в озброєннях і військовій техніці задовольнялася за рахунок поставок з-за кордону. Але за останнє десятиліття на підприємствах ВПК і аерокосмічної промисловості створені потужності повного циклу, які сьогодні дають їм можливість самостійно виробляти необхідні зразки озброєнь не тільки для потреб власної армії, але й і експортних замовників. Стратегія щодо розвитку потужностей національного ВПК для максимального забезпечення армії і силових структур озброєннями й технікою власного виробництва реалізується в Туреччині з початку 2000-х рр. В результаті за 15 років (2002-17 рр) в розвиток науково-технічної бази та створення нових виробничих потужностей було інвестовано понад 35 млрд. дол., і вже в 2018 році 68 відсотків усіх оборонних закупівель (проти 44,2% у 2008 році) здійснювалися на внутрішньому ринку. При цьому, незважаючи на таке значне зростання, місцевим виробникам все ж доводиться вдаватися до послуг зарубіжних постачальників для отримання необхідних комплектуючих і матеріалів.


У 2018 році Асоціація виробників оборонної продукції Туреччини (SASAD) опублікувала звіт про результати роботи підприємств ВПК і аерокосмічної промисловості за 2017 рік. З документа випливає, що за звітний період на міжнародному ринку було закуплено товарів на суму 1,544 млрд. дол., з яких $ 776 млн. припадало на європейських постачальників, $ 536 млн. на США і $ 232 млн. на інші ринки. За цей же період на експорт було поставлено продукції на суму 1,824 млрд. дол., а загальний оборот галузі досяг 6,693 млрд. дол. (на момент виходу цього матеріалу дані за 2018 рік були відсутні).


У Туреччині питаннями всіх військових закупівель займається Головне Управління оборонної промисловості (SSB), яке в листопаді 2019 року відзначатиме 34-ту річницю від дня свого заснування. Станом на квітень 2019 року в управлінні цього органу знаходилося понад 660 проектів загальною вартістю понад 70 млрд. дол. Ці проекти передбачають створення нових зразків озброєнь і техніки в інтересах Збройних сил, Національної поліції та інших державних структур, в тому числі Головного управління лісових ресурсів та Головного управління з питань розвитку мінерально-сировинної бази (МТА). Для порівняння, в 2008 році під керуванням SSB було 194 проекти загальною артістю 19 млрд. дол.

 

Співпраця з зарубіжними партнерами


У міжнародному співробітництві в даний час спостерігається тенденція до переходу від прямих поставок готових виробів до створення спільних підприємств і партнерств, і особливо це стосується виробництва оборонної продукції. Управління оборонної промисловості Туреччини зацікавлене в тому, щоб місцеві підприємства створювали спільні виробництва з потенційними зарубіжними партнерами з дружніх країн або держав НАТО, а не просто купували у них готові вироби. Однак вирішувати такі завдання дедалі стає все важче, враховуючи, що більшість країн, які Туреччина вважає найбільш перспективними для себе ринками, також прагнуть до зниження залежності від імпортних поставок і створення спільних виробництв.

 

На виставці AIRSHOW EURASIA-2018 було представлено спільний проект по виробництву українсько-турецького військово-транспортного літака

 

За останні десять років підприємствами ВПК і аерокосмічної галузі Туреччини створено низку спільних виробництв і партнерств, орієнтованих на ринки Близького Сходу, Північної Африки, Євразії та Азіатсько-Тихоокеанського регіону, тобто ті ринки, на які припадає левова частка турецького оборонного експорту.


Одночасно з розвитком потужностей власного ВПК і створенням нових оборонних виробництв Туреччина за останні роки стала привабливим партнером для зарубіжних оборонних компаній, які прагнуть до розвитку стратегічного партнерства з турецькими підприємствами для спільного виробництва продукції в інтересах як місцевих, так і зарубіжних замовників. Такі країни, як Італія, Великобританія і Німеччина останнім часом активізували свої зусилля з розвитку двостороннього співробітництва з Туреччиною і створення можливостей для організації спільних оборонних виробництв і виходу з цією продукцією на ринки третіх країн. Крім того, Туреччина зацікавлена у співпраці з європейськими країнами у сфері створення високотехнологічної продукції для власних потреб і для реалізації на ринках третіх країн. При цьому Туреччина прагне до того, щоб реалізація проектів здійснювалася на умовах спільного фінансування та взаємної вигоди.

 

Основні оборонні програми


Слід підкреслити, що всі вироби, які поставляються підприємствами турецького ВПК і аерокосмічної промисловості для потреб власної армії та інших силових структур, можуть мати успіх і на міжнародному ринку.

 

Проект серійного виробництва ОВТ «ALTAY»

 

 

9 листопада 2018 року між SSB і турецькою автомобілебудівною компанією BMC був підписаний контракт на реалізацію другого етапу проекту серійного виробництва танків ALTAY. Всього в рамках проекту буде побудовано 500 танків цього типу. Закупівлі будуть здійснюватися двома партіями. Даний контракт передбачає виробництво першої партії в кількості 251 одиниці. Сюди увійдуть машини трьох різних модифікацій: Т1 (40 одиниць), Т2 (210) і Т3 (1). Перші танки модифікації Т1 мають надійти на озброєння турецьких сухопутних сил через 18 місяців після офіційного старту контракту, а поставки всієї партії Т1 мають бути завершені в 2021 році. Відразу ж після цього планується приступити до виробництва модифікації Т2. Що стосується модифікації Т3, то її сертифікаційні випробування заплановані на 2024 рік.

 

Новина по темі: ПІДПИСАНИЙ КОНТРАКТ НА ВИРОБНИЦТВО 250 ТУРЕЦЬКИХ ТАНКІВ ALTAY

 

Корвет класу ADA

 

Корвет типу Ada ВМС Туреччини (Фото: МО Туреччини)

 

В рамках програми розвитку національного суднобудування MilGem на стамбульській військово-морській корабельні побудовані чотири корвета класу ADA. Розроблений турецькими корабелами патрульно-протичовновий корвет ADA створений без застосування імпортних комплектуючих і повністю відповідає вимогам ВМС Туреччини щодо швидкості, автономності та живучості. На озброєнні ВМС Туреччини надійшли поки три корвета цього класу: TCG HEYBELIADA/F-511, TCG BUYUKADA/F-512 та TCG BURGAZADA/F-513. Четвертий (TCG KINA-LIADA/F-514) з березня 2019 р. проходить ходові випробування і увійде до складу флоту в вересні або жовтні.

 

Новина по темі: ПАКІСТАН ЗАМОВЛЯЄ В ТУРЕЧЧИНІ НОВІ КОРВЕТИ ТИПУ MILGEM

 

Фрегат класу ISTIF

 

190805 FREGAT 0

Для турецьких ВМС планується побудувати чотири кораблі класу ISTIF

 

Для турецьких ВМС планується побудувати чотири кораблі класу ISTIF. Фрегат ISTIF по суті є збільшеною версією корвета ADA, але з більш потужним озброєнням і іншими спроможностями. З середини 2020-х рр. ці кораблі почнуть надходити на озброєння ВМС для заміни старих фрегатів класу YAVUZ. Розробкою й створенням дослідного зразка займається Стамбульська кораблебудівна компанія. Церемонія першої різки металлу для закладання головного корабля цієї серії (TCG ISTANBUL/F-515) відбулася 19 січня 2017 року. Спочатку планувалося, що він ввійде до складу військового флоту в 2021 р, але нещодавно термін прийняття в експлуатацію був перенесений на 2022 рік. Три інших корабля (TCG IZMIR, TCG IZMIT і TCGICEL), які будуть побудовані на приватних корабельнях, мають бути прийняті в експлуатацію в 2022, 2023 і 2024 роках, відповідно, але і в цьому випадку закінчення будівництва може бути відтерміновано на рік або більше. Для побудови цих трьох кораблів був оголошений тендер, у фінал якого наприкінці 2016 року вийшли компанії Dearsan і TAIS, але остаточне рішення за результатами тендеру поки не прийнято.

 

Багатоцільовий штурмовий корабель на повітряній подушці TCG ANADOLU


1 червня 2015 року Головне Управління оборонної промисловості SSB підписало з суднобудівною корпорацією Sedef Shipbuilding Inc. контракт на будівництво багатоцільового штурмового корабля на повітряній подушці TCG ANADOLU/L-40Q (проекту LHD), а 18 вересня того ж року офіційно розпочалась реалізація проекту. Церемонія закладання відбулася 30 квітня 2016 року. При будівництві TCG ANADOLU частка імпортних комплектуючих й устаткування не перевищуватиме 32%. У квітні 2021 корабель буде переданий для пробної експлуатації Командуванню ВМС, а після закінчення гарантійного терміну (12 місяців) він пройде фінальну прийомку і остаточно перейде до складу військово-морського флоту. Спускання на воду TCG ANADOLU очікується в квітні 2019 року.

 

Далі буде...

 

Інформаційно-аналітична група Defense Express

 

Публікації по темі:

 

УКРАЇНА ТА ТУРЕЧЧИНА: ПЛІДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ ТУРЕЧЧИНИ: ПРОГРАМИ ТА РЕЗУЛЬТАТИ Ч.2

 

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues