190730 cimic 0Що таке цивільно-військове співробітництво, які завдання виконують підрозділи цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, чим займаються в операції Об’єднаних сил (ОС) та чому вони навчили своїх колег з країн-членів НАТО...

 

Досвід проведення військових операцій свідчить, що застосування військової сили не є вирішальним фактором для досягнення кінцевої мети і події в Україні це яскраво продемонстрували. Постійний моніторинг цивільного середовища, всебічне вивчення ситуації та прогнозування майбутніх дій на основі отриманих висновків, організація взаємодії військових та цивільних — саме це вирішує цивільно-військове співробітництво (ЦВС), англійською - CIMIC (Civil-Military Cooperation).

 

Довідка Defense Express

Цивільно-військове співробітництво – це систематична, планомірна діяльність Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів, утворених відповідно до законів України (далі – Збройні Сили України) по координації та взаємодії з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями, організаціями та громадянами у районах дислокації військових частин та підрозділів Збройних Сил України з метою формування позитивної громадської думки і забезпечення сприятливих умов для виконання Збройними Силами України покладених на них завдань та функцій шляхом надання допомоги цивільному населенню у вирішенні проблемних питань життєдіяльності з використанням військових та невійськових сил та засобів.

 

Цивільно-військове співробітництво Збройних Сил України було започатковано у травні 2014 року як пілотний проект. На той час у зоні проведення антитерористичної операції діяли дві групи цивільно-військового співробітництва – на півдні Херсонської області та на Заході Донецької області.

 

У 2015 році розпочалося впровадження системи цивільно-військового співробітництва в межах загальної структури Збройних Сил України та районах проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях відповідно до стандартів Північноатлантичного Альянсу.

 

Основні зусилля груп цивільно-військового співробітництва в районах проведення ато зосереджено на таких напрямках:

 

  1. Надання допомоги цивільному населенню.
  2. Сприяння підрозділам Збройних Сил України.
  3. Організація взаємодії з іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами, місцевими органами влади, ЗМІ та приватним сектором.

 

Впровадження цивільно-військового співробітництва сприяло значному підвищенню довіри цивільного населення до Збройних Сил України як інституту держави, дозволило мінімізувати вплив наслідків бойових дій на цивільне населення у районі проведення антитерористичної операції, сприяло формуванню позитивної громадської думки щодо діяльності Збройних Сил України у районах дислокації військових частин та підрозділів угруповань військ та розширило можливості щодо протидії негативному інформаційному впливу противника на населення держави.

 

Тривалий час CIMIC розглядався лише в контексті проведення миротворчих заходів в ході локальних конфліктів та війн. Російська агресія проти України у 2014 році дещо змінила цей формат.  З цього приводу Defense Express вдалося поспілкуватися з начальником Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковником Олексієм Ноздрачовим.

 

190730 Nostrachev

 

Начальник Управління ЦВC ЗС України полковник Олексій Ноздрачов:

«ЯК МІНІМУМ, СВОЇМИ СПРАВАМИ НАМ ВДАЛОСЬ ЗАСЛУЖИТИ ДОВІРУ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ ДОНБАСУ»

 

-           Олексію Олексійовичу, яка, власне, історія створення і ключові напрямки діяльності CIMIC в Україні?

 

-           Історія цивільно-військового співробітництва (ЦВС) України почалась з наших перших миротворчих місій. Починаючи з колишньої Республіки Югославія, коли вперше країни НАТО, так і український контингент стали впроваджувати різні інструменти і методики цього співробітництва. Але, якщо в країнах Північноатлантичного альянсу ці процеси інституалізувались і почали розвиватися, то у нас, на жаль, жодного досвіду, а ні з Югославії, а ні з африканських наших контингентів, не збереглося. 

 

Але у 2014 році, починаючи з Криму, знов постало питання, що між ЗС України та цивільним середовищем існує велика прірва. Тобто, цивільне середовище вже не сприймає збройні сили як почесний обов’язок громадянина, а місцеві органи влади й навіть деякі державні органи влади на рівні областей, не приділяють уваги популяризації ЗС України. Як результат, ми побачили широкомасштабну підтримку агресора цивільними на півострові Крим, а після цього в Донецькій і Луганській областях. Тоді у травні 2014 році я, ще як офіцер Головного управління військового співробітництва і міжнародних операцій, підготував доповідну на ім’я Міністра оборони, та використовуючи досвід республіки Ірак, де теж проходив службу в 2005-2006 роках, запропонував інструмент CIMIC, який існує в Північноатлантичному альянсі та ООН, як саме той, що може подолати прірву взаємовідносин між цивільним середовищем і ЗС України.

 

  

- Тобто, де-факто, на той час в Україні не було нічого, що торкалося питання CIMIC?

 

Так. Не було ні кадрового складу, ні нормативно-правової бази, ні методичної. Чому? Тому що дія наказу №15 закінчилася у 2011 році. Значна кількість офіцерів, знайома з CIMIC, звільнилася. І коли в травні 2014 року генерал-полковник Михайло Коваль прийняв рішення щодо започаткування цього процесу, мені був наданий, можна сказати, карт-бланш щодо створення перших груп CIMIC в Україні. Вони були сформовані з ветеранів саме миротворчих операцій в Югославії та Іраку. Перші дві групи з червня 2014 року почали виконувати завдання в Донецькій і в Херсонській областях.

 

Я почав готувати офіцерів, оперативний склад, і з кожним місяцем «рук» ставало все більше і більше. Наприкінці 2014 року вже стало питання створення Управління цивільно-військового співробітництва, як окремого військового органу та початку розвитку системи відповідно до стандартів НАТО. Ми звернулись до наших партнерів. Першим, хто відгукнувся було Об'єднане командування ОЗС НАТО Брюнсум. Воно надіслало фахівців з різних країн, однак підходи Альянсу виявилися таким, що не збігатися на той час з суспільно-політичною та воєнно-стратегічною обстановкою в Україні. НАТО не мало досвіду як збройні сили повинні діяти зі своїм цивільним середовищем, своїми правоохоронними органами. Адже система ЦВС Альянсу будувалась із розрахунку дій у складі коаліційних або миротворчих контингентів.

 

190730 cimic 1

 "Ми взяли для себе основні напрямки та функції цивільно-військового співробітництва країн НАТО — організацію взаємодії та підтримки військ, а також підтримку цивільного середовища," - Олексій Ноздрачов

 

Тому ми взяли для себе основні напрямки та функції цивільно-військового співробітництва країн НАТО — організацію взаємодії та підтримки військ, а також підтримку цивільного середовища і переорієнтували його з нашими особливостями для роботи в середині країни. При цьому українській CIMIC будувався та впроваджувався за стандартами НАТО.

 

 

В перспективі ми зросли, і навіть саме обмін інформацією, який ми започаткували ще у 2014 році, підштовхнув наших партнерів в НАТО та США для введення нових стандартів цивільно-військового співробітництва, базуючись на українському досвіді. Це стандарт «Domestic СІМІC», тобто внутрішній CІМІC та «Military Administration» («військова адміністрація»). Фактично, НАТО, навчаючись на нас та переосмислюючи колишні проблеми в Югославії, Іраку та в Афганістані почало розбудовувати і нарощувати свої стандарти. Пізніше вони були введені в стандарти ЗС США — у квітні 2018 року, та НАТО – в листопаді 2018-го.

 

Це фактично історія розвитку ЦВС в Україні.

 

190730 representation

Представництва цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України

 

-           Які завдання CIMIC вирішує на сьогодні і яка зараз чисельність підрозділів цивільно-військового співробітництва ЗС України?

 

-           Основні зусилля зосереджені на наданні допомоги цивільному населенню, створенні сприятливих умов підрозділам Збройних Сил України для виконання поставлених завдань та організації взаємодії з іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами, місцевими органами влади, ЗМІ, різноманітними гуманітарними організаціями та приватним сектором у районах дислокації військових частин та підрозділів ЗС України.

 

Стосовно чисельності, то у 2014 році нас було всього близько 60 офіцерів оперативного складу з різних видів і родів військ. Саме ж Управління ЦВС було створено у січні 2015 року, в штаті 14 військовослужбовців. Зараз, починаючи з 2015 року й до сьогоднішнього дня у нас є повністю, скажімо так, відбудована вертикаль управління. Управління ЦВС — на стратегічному рівні, Центр ЦВС об’єднаного оперативного штабу та групи в видах збройних сил, командуваннях — на оперативному рівні. На тактичному рівні сьогодні в кожній бригаді є два військовослужбовці ЦВС. Загалом, по всім збройним силам, у нас близько 140 штатних офіцерів ЦВС.

 

-           Цього вистачає?

 

Скажімо так, на цьому етапі розвитку це оптимальна чисельність, яку ми можемо підготувати та забезпечити. Зрозуміло, що в майбутньому, коли система зможе себе забезпечити ресурсами, нормативно-правовою базою та методиками, кількість буде збільшуватись. Поки ж наявна чисельність дозволяє тою чи іншою мірою виконувати поставлені завдання.

 

 

Важливим моментом, на якому тут хотілося б окремо наголосити, є створення системи підготовки кадрів. З 2018 року ми готуємо курсантів за відповідною військовою спеціальністю на базі військового інституту при Національному університеті Тараса Шевченка.

 

Довідка Defense Express

З метою забезпечення належного виконання завдань за призначенням наразі здійснюється систематична підготовка фахівців цивільно-військового співробітництва для Збройних Сил України та інших військових формувань на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського за участю інструкторів Об’єднаного командування сил НАТО “Брюнсум”, центрів підвищення кваліфікації збройних сил ФРН, США, Італійської Республіки, представників Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та громадських об’єднань.

 

Далі буде...

 

Розмову вів Антон МІХНЕНКО,

Defense Express

 

Повний текст інтерв’ю – в найближчому номері журналу Defense Express

 

PS: Додаткову інформацію про умови та порядок передплати журналу Defense Express можна знайти тут.

 

Публікації та новини по темі:

 

ПОЄДНУЮЧИ ТЕОРІЮ ТА ПРАКТИКУ

 

ПРОТИДІЯ РОСІЙСЬКІЙ ГІБРІДНІЙ АГРЕСІЇ: НЕ ВТРАТИТИ ТЕМП

 

ПІДРОЗДІЛИ ССО УКРАЇНИ ВПЕРШЕ ПРОЙШЛИ СЕРТИФІКАЦІЮ НАТО І БУЛИ ВИЗНАНІ БОЄГОТОВИМИ

 

У ЧЕРНІГОВІ ВІДБУЛИСЬ ЗБОРИ З ОФІЦЕРАМИ СІМІС

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues