190607 tipІнформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес у 2019 році реалізує ряд проектів в зоні проведення Операція об'єднаних сил (ООС).

 

Вони скеровані на те, аби сприяти розширенню доказової бази російської агресії, забезпечити кращу взаємодію між вітчизняними виробниками озброєнь та військової техніки та її кінцевими експлуатантами, допомогти місцевим підприємствам в долучені до справи створення та виробництва продукції для потреб оборони та безпеки України, поширенню на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей медіаграмотності.

 

190607 tip 1

Поширення на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей медіаграмотності та робота з молоддю є одними з найбільш стратегічно важливих завдань

На фото: Заступник начальника штабу ОКП ОС зі стратегічних комунікацій полковник Руслан МИРОШНІЧЕНКО обговорює зі студентами Донбаської Державної машинобудівної академії, що складають ядро місцевої медіа-групи «Акдемія» та студії «Наш дім», проекти з поширення медіа грамотності серед молоді регіону, до яких планує долучитись і Defense Express.

/ Фото: Defense Express

 

Зазначені завдання виконуються у тісній взаємодії з командуванням Операції об'єднаних сил, структурами цивільно-військового співробітництва Збройних сил України, що діють в зоні ООС, представниками державних військово-цивільних адміністрацій Донецької та Луганської областей, місцевої влади та територіальних громад, наукових та освітніх закладів регіону.

 

190607 tip 2

 

Одним із важливих завдань, на яких фокусуватимуться представники інформаційно-консалтингової компанії Діфенс Експрес в зоні ООС, буде систематизація засобів, що застосовуються РФ для ведення війни проти України, а також методів, способів та тактики їх застосування. Отримані відомості будуть використовуватись українськими фахівцями у сфері оброни та безпеки, та демонструватимуться громадськості як в середині країни, так і за кордоном. Як приклад, за час проведення ООС (з квітня 2018 р.) було зафіксовано щонайменше 4 випадки застосування російською стороною керованих 152-мм артилерійських боєприпасів типу «Краснополь».

 

190607 tip 3

За час проведення ООС (з квітня 2018 року) було зафіксовано щонайменше 4 випадки застосування російськими окупантами керованих 152-мм артилерійських боєприпасів типу "Краснополь" / Фото: Прес-служба ООС

 

 

Російсько-терористичні війська постійно застосовують зброю не лише проти українських військових, а й проти цивільного населення. Так, у середині квітня ц.р. російсько-терористичні війська вкотре застосували зброю по мирних мешканцях с. Золоте. Вся інформація щодо військових злочинців та докази їх злочинів ретельно збираються українськими військовими та фіксуються правоохоронними органами – з тим, щоб згодом усіх їх було покарано відповідно до українського та міжнародного законодавства.                                                                                                                               

 

 

Традиційною складовою нашої діяльності було і буде регулярне розповсюдження наших інформаційних продуктів серед українських військових. Сподіваємось, що знання про можливості вітчизняного оборонно-промислового комплексу та передовий світовий досвід в сфері створення та використання сучасних засобів ведення війни надасть українським військовим нові імпульси для удосконалення в справі захисту та оборони Батьківщини.

 

190607 tip 8

Один із напрямів роботи виїзних груп Defense Express стосується аналізу досвіду використання ЗСУ нових зразків ОВТ, що були створені за останні роки в Україні та апробуються в зоні проведення ООС. Отриману інформацію ми використаємо для подальшого підвищення їх ефективності в інтересах українського війська, а також для популяризації вітчизняних ОВТ

 

Після чергового перебування в зоні ООС члени виїзної команди Defense Express також багато дізнались про унікальну та дуже важливу роботу, що здійснюється структурами військово-цивільного співробітництва ЗСУ. В подальшому ця тематика також буде відображатись в наших публікаціях.

 

Редакція хоче висловити подяку заступнику начальника штабу ОКП ОС зі стратегічних комунікацій полковнику Руслану Мирошніченку, начальнику Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) підполковнику Ларисі Буніній та начальнику групи координації протимінної діяльності ОЦЦВС підполковнику Марті Мізерій.

 

190607 tip 5

Члени виїзної команди Defense Express багато дізнались про унікальну та дуже важливу роботу, що здійснюється структурами військово-цивільного співробітництва ЗСУ з зоні ООС від начальника Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) підполковника Лариси БУНІНОЇ (на фото ліворуч) та начальника групи координації протимінної діяльності ОЦЦВС підполковника Марти МІЗЕРНОЇ (на фото праворуч) / Фото: Defense Express

 

Теплі слова також варто сказати і на адресу ректора Донбаської Державної машинобудівної академії Віктора Ковальова та місцевих активістів, які докладають власних зусиль для підвищення бойових можливостей війська та збереження життів захисників України.

 

Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес усіляко сприятиме розвитку подібних проектів, які, на нашу думку, не лише можуть принести користь обороні України а й сприятимуть підвищенню соціальної та економічної стабільності регіону.

 

190607 tip 6

190607 tip 7

 

Ректор Донбаської Державної машинобудівної академії Віктор КОВАЛЬОВ та місцеві активісти розповіли про великий потенціал наукових закладів та промислових підприємств Донбасу у справі підвищення бойових можливостей війська та збереження життів захисників України.

 

Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес усіляко сприятиме розвитку подібних проектів, які, на нашу думку, не лише можуть принести користь обороні України а й сприятимуть підвищенню соціальної та економічної стабільності регіону. / Фото: Defense Express

 

Публікація по темі: ДЕНЬ ЖУРНАЛІСТА: ПОДВІЙНЕ СВЯТО ДЛЯ DEFENSE EXPRESS

 

190607 tip 9

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues