190606 Defense Express 0Для Діфенс Експрес День Журналіста – це подвійне свято! В цей день у 2001 році було зареєстровано нашу компанію. Тож нам сьогодні – 18 років! Компанія була створена журналістами Валентином Бадраком та Сергієм Згурцем для того, щоб своєю інформаційною діяльністю сприяти безпеці та обороні України, реформуванню Збройних сил України та становленню оборонної промисловості України, як потужного гравця на світовому ринку озброєнь.

 

У 2001 році для інформаційної підтримки вітчизняних виробників озброєнь та воєнної техніки, а також сприяння військово-технічного співробітництва було започатковано щомісячний журнал B2B формату «Експорт зброї і оборонний комплекс України». За 18 років журнал неодноразово трансформувався, перетворившись з чорно-білого аналітичного бюлетеня на повноколірний яскравий аналітичний щомісячник Defense Express, який задає тон позитивним перетворенням в армії та оборонній промисловості України. Якість поліграфії та контенту журналу безперестанно удосконалюється і це високо оцінюється нашими читачами, а також вітчизняними та закордонними колегами.

 

190606 Defense Express 3

 

Компанія Діфенс Експрес у співпраці з Центром досліджень армії, конверсії та роззброєння започаткували практику аналітичного та інформаційного забезпечення військово-технічного співробітництва України.

 

У 2004 році експерти Діфенс Експрес спільно з ЦДАКР і VAB-Банк (раніше ВАБанк) випустили першу в Україні книгу про національний збройовий бізнес «Культ. Експорт зброї по-українськи».

 

У 2006 році експертами Діфенс Експрес і ЦДАКР спільно з Інститутом автоматизованих систем Української академії наук був випущений перший в країні огляд технологій військового і подвійного призначення «Техносила».

 

Vydannya

 

У 2008 році Діфенс Експрес спільно з ЦДАКР виконав перше в країні системне дослідження перспектив військово-технічного співробітництва України з Росією «Військово-технічна співпраця України з Росією: розвінчання міфів».

 

У 2009 році Діфенс Експрес спільно з ЦДАКР провів і видав перше в державі детальне дослідження перспектив військово-технічного співробітництва України з Китаєм «Україна — Китай: від проектів до стратегічного партнерства».

 

У 2010 році Діфенс Експрес спільно з ЦДАКР випустив дослідження про потенціал оборонної промисловості країни «ОПК України — локомотив національної економіки».

 

У 2011 році з'явилася спільна робота Діфенс Експрес і ЦДАКР — збірник перспективних технологій військового і подвійного призначення «Ukrainian Arsenal. Modern Defense & Dual-Use Equipment».

 

З 2010 року компанією видається авторська серія книг «Оружие Украины», в якій на цей час вийшло 7 книг, що розповідають про досягнення українських зброярів. Інформаційна насиченість та інфографіка цих книг задали високі стандарти у представленні зразків озброєнь та військової техніки.

 

190606 Defense Express 2

 

З 2013 року компанія стала інформаційно-консалтинговою і розпочала співробітництво з міжнародними оборонними виставками та спеціалізованими конференціями, розгорнувши свій перший стенд на виставці оборонної промисловості MSPO 2013 (м. Кельце, Польща).

 

Відтоді ми є інформаційними партнерами MSPO і щорічно працюємо на заході, надаючи усіляке сприяння розвитку військово-технічного співробітництва України та Польщі, а також розвитку співпраці України у всіх сферах з країнами ЄС та НАТО. Вже у 2014 році слідом за Defense Express на виставці MSPO 2014 з’явився національний стенд України, що був розгорнутий ДК «Укроборонпром». На цій же виставці було презентовано спільний випуск журналів Defense Express та RaportWTO (Польща) на тему «Україна та Польща партнери в оборонній сфері».

 

MSPO2014

Стенд Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес на MSPO-2014

MSPO2016

Стенд Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес на MSPO-2015

190606 Defense Express 8

 Стенд Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес на MSPO-2017

MSPO2018

Стенд Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес на MSPO-2018

 

Наразі Діфенс Експрес є інформаційним партнером ряду міжнародних оборонних виставок, серед яких:

 

-         Міжнародна виставка оборонної промисловості MSPO (м. Кельце, Польща),

-   Азербайджанська Міжнародна Оборонна Виставка ADEX (м. Баку, Азербайджан),

-        Міжнародна оборонна виставка та конференція IDEX, Міжнародна військово-морська оборонна виставка NAVDEX (обидві – м. Абу-Дабі, ОАЕ),

-         Міжнародна морська оборонна виставка та конференція IMDEC (м. Аккра, Ганна),

-  Міжнародна конференція з питань безпеки та оборони SEDEC SECURITY&DEFENCE Conference (Анкара, Туреччина),

-        переважна більшість заходів, що проводяться міжнародною консалтинговою компанією SMi Group Ltd.

 

Також ми співпрацюємо з компанією Defence IQ (Лондон, Великобританія), що є організатором серії оборонно-промислових конференцій по всьому світу. За сприяння Інформаційно-консалтингової компанії Діфенс Експрес, представники ЗСУ взяли участь у ряді конференцій, що проводились цією компанією, зокрема в конференції Armored Vehicles Eastern Europe.

 

Ну і найголовніше – Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес є Генеральним інформаційним партнером вітчизняної Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт - XXI».

 

PresconfZbroya ta Bezpeka 2015

 

У 2013 році з метою сприяння реалізації воєнно-технічної політики України та просування інтересів українських виробників озброєнь на міжнародному ринку озброєнь компанія започаткувала видання журналу Ukrainian Defense Review (Український оборонний огляд).

 

2013 UDR

2013 UDR 2

Презентація нового англомовного спеціалізованого журналу Ukrainian Defense Review та рейтингу «Кращий український військово-технічний проект сучасності, що відбулась 22 квітня 2013 року в Укрінформ

 

Наразі аудиторія журналу сягає декількох десятків тисяч фахівців по всьому світу. Журнал представлений на більшості міжнародних закордонних оборонних виставках, в яких беруть участь українські компанії. Це досягається завдяки ефективній взаємовигідній співпраці Інформаційно-консалтингової компанії Діфенс Експрес з ДК «Укроборонпром», спецекспортерами, державними та приватними оборонними компаніями України.

 

190606 Defense Express 4

 

З початком російської агресії проти України компанія Defense Express зі своїми інформаційними продуктами однією з перших стала на передньому рубежі інформаційного протистояння. Одразу з початком анексії Криму ми почали видавати інформаційний бюлетень «ПРОТИВОСТОЯНИЕ: Хроника российской агрессии в КРЫМУ».

 

Protystoyannya

 

Ми також готували аналітичні дослідження та усіляко намагались доносити до нашої аудиторії правдиву інформацію про ситуацію довкола російської гібридної агресії та протистояти російським фейкам.

 

190606 Defense Express 10

190606 Defense Express 6

 

Допомагаючи українським військовим в часи становлення оновленої української Армії для того, щоб усунути нестачу профільної літератури ми видали серію довідників для представників різних військових спеціальностей.

 

190606 Defense Express 7

 

У 2016 році Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес увійшла до числа засновників об’єднання українських підприємств і організацій-виробників/розробників продукції оборонного та подвійного призначення Громадської спілки «Ліга оборонних підприємств України».

 

DE zasnovnyk LOPU

 

Вбачаючи реальний потенціал українських приватних підприємств у створенні та постачанні озброєння та військової техніки, засобів ураження та різноманітних видів забезпечення. А також з метою сприяння створенню в Україні рівних умов у сфері виробництва та постачання озброєнь, військової техніки та різноманітних засобів спорядження та оснащення для потреб силових відомств підприємствами різних форм власності, Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес з 2016 року видає щорічний Каталог «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА».

 

181008 katalog 00

 

У 2019 році Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес реалізує ряд проектів в зоні проведення Операції об'єднаних сил (ООС). Вони скеровані на те, аби сприяти розширенню доказової бази російської агресії, забезпечити кращу взаємодію між вітчизняними виробниками озброєнь та військової техніки та її кінцевими експлуатантами, допомогти місцевим підприємствам в долучені до справи створення та виробництва продукції для потреб оборони та безпеки України, поширенню на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей медіаграмотності.

 

OOS 1

 

OOS 2

 

OOS 3

 

Одним із важливих завдань, на яких фокусуватимуться представники інформаційно-консалтингової компанії Діфенс Експрес в зоні ООС, буде систематизація засобів, що застосовуються РФ для ведення війни проти України, а також методів, способів та тактики їх застосування. Отримані відомості будуть використовуватись українськими фахівцями у сфері оборони та безпеки, та демонструватимуться громадськості як в середині країни, так і за кордоном.

 

OOS 4

 

OOS 5

 

Протягом 18 років ми систематично висвітлюємо питання оборонно-промислової політики, військово-технічного співробітництва, а також політики оборони й безпеки держави та будемо робити це надалі.

 

 

Zgurets

 

 Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес своєю діяльністю й надалі сприятиме безпеці та обороні України, реформуванню Збройних сил України та підтриманню оборонної промисловості України, як потужного гравця на світовому ринку озброєнь

 

Socmerezhi

 

Наразі Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес, маючи в своєму активі декілька спеціалізованих друкованих продуктів (журнали Defense Express, Ukrainian Defense Review, серія книг «Зброя України» Каталог «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: Українські приватні оборонні підприємства» та ін.) власний двомовний спеціалізований портал Defence-UA.com, власний відеоканал, широке представництво в соціальних мережах (Facebook, Twitter, LinkedIn) а також широкі зв’язки та авторитет у вітчизняних та закордонних оборонно-промислових колах, усіляко сприяє реалізації державні політиці України у воєнно-економічній, воєнно-технічній та інформаційних сферах і буде робити це надалі.

 

Socmerezhi2

 

В нас ще багато планів на майбутнє, які мають зробити світ навколо нас краще, а Україну сильнішою, безпечнішою та заможнішою!

 

Разом – до спільних перемог!

 

Директор з розвитку Інформаційно-консалтингової компанії Діфенс Експрес,

Валерій РЯБИХ

 

PS: Вітаємо колег Журналістів з професійним святом!

 

Усім бажаємо натхнення, невичерпної енергії, сили духу, гострого пера, міцного здоров’я, щастя, удачі та творчих успіхів! А ще – більше мрій, що втілюються в плани та знаходять реалізацію в реальних проектах!

 

190606 Defense Express 11

190606 Defense Express 12

 

 

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues