190130 DE 1 2 2019 0Вийшов друком черговий, і перший у 2019 році номер журналу Defense Express №1-2/2019. Днями друковану версію журналу отримають передплатники. Передплатники ж електронної версії журналу вже можуть насолодитись унікальним контентом та дізнатись багато нового.

 

Черговий номер журналу Defense Express містить ексклюзивну інформацію стосовно планів Міністерства оборони України по закупівлях озброєнь та військовї техніки в інтересах переоснащення Збройних сил України, ситуації в оборонно-промисловому комплексі України, нових розробок та готових продуктів від українських компаній та багатьох інших тем.

 

 

Серед іншого, у журналі можна буде прочитати про таке:

 

  1. Про пріоритети переозброєння Збройних Сил України у 2019 році та висновки з року минулого

 

Пріоритетними напрямами державного оборонного замовлення на 2019 р. буде завершення розробки новітніх та модернізованих зразків озброєння та військової техніки, прийняття їх на озброєння та постачання для Збройних Сил України. Про інші деталі – у розмові головного редактора журналу Defense Express із заступником Міністра оборони України генерал-лейтенантом Ігорем Павловським.

 

190130 DE 1 2 2019 1

 

Новина по темі: У 2018 РОЦІ ЗСУ ВІДРЕМОНТОВАНО ПОНАД 4 200 ТА ОТРИМАНО ПОНАД 1 500 ОДИНИЦЬ ОЗБРОЄННЯ ТА ВІЙСЬКОВОЇ ТЕХНІКИ

 

  1. Нові зразки озброєнь стають реальною силою лише при серійному виробництві. Що і як для цього робиться в Україні?

Оновлення вітчизняного оборонно-промислового базису, створення умов для його глибокого і якісного переоснащення - одна з умов нашої безпеки. Про те, як проходить це переоснащення, які цілі і завдання ставляться і які результати вже досягнуті - у розмові з директором державного підприємства Міністерства економічного розвитку і торгівлі України «Український центр «Безпека» Владиславом Глазуновим.

 

190130 DE 1 2 2019 2

 

Публікація по темі: ВЛАДИСЛАВ ГЛАЗУНОВ: ДЕРЖАВНІ КОШТИ НА ТЕХНІЧНЕ ПЕРЕОСНАЩЕННЯ ПІДПРИЄМСТВ – ЦЕ ІНВЕСТИЦІЇ, І ВОНИ ПОВИННІ ПРАЦЮВАТИ

 

  1. Українські військові готуються застосовувати турецький безпілотник Bayraktar

Угода про закупівлю для українського війська ударного безпілотного комплексу Bayraktar TB2 відкрила нову сторінку у військових та оборонно-промислових стосунках України та Туреччини. Про ключові деталі та основні висновки – у матеріалі.

 

https://defence-ua.com/images/Content_2019/01/14/publications/190114-Bayraktar_TB2-2.jpg

 

Новини по темі:

 

УКРАЇНА ПІДПИСАЛА УГОДУ З ТУРЕЧЧИНОЮ ПРО ЗАКУПІВЛЮ УДАРНИХ ДРОНІВ BAYRAKTAR TB2 (ВІДЕО)

 

ЕКСПЕРТ: ТУРЕЧЧИНА – ПЕРША КРАЇНА, З ЯКОЮ УКРАЇНА РЕАЛІЗУЄ ОФСЕТНІ ПРОГРАМИ В ОБОРОННІЙ СФЕРІ

  1. Поміряти зброю

 

В Україні для пришвидшення створення нових озброєнь потрібно сучасне вимірювальне устаткування для Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки. Що саме і коли?

 

190130 DE 1 2 2019 3

 

  1. Потенціал «Аеротехніки»

 

Модернізовані зенітні ракетні комплекси С-125-2Д1, «Куб-2Д», нові РЛС, система управління «Ореанда» пропонуються і поставляються в армію України. Але потенціал і можливості приватного підприємства набагато більше, ніж попит на продукцію і нові рішення «Аеротехніки» від наших військових в умовах війни. Чому так?

 

190130 DE 1 2 2019 4

 

Новини по темі:

 

СУХОПУТНІ ВІЙСЬКА ЗСУ ЗНАЧНО ПОСИЛЯТЬ ПРОТИПОВІТРЯНУ СКЛАДОВУ

 

ВМСУ СТВОРЮЮТЬ НОВУ ЗЕНІТНО-РАКЕТНУ ЧАСТИНУ

 

  1. Нова якість бою

 

Компанією «Еверест Лімітед» розроблено новий продукт. Це дослідний зразок бортової інформаційної системи «Hermes-C2», що призначена для інформаційної підтримки екіпажу бойової машини (БТР, танка, КШМ). Про деталі кореспондент Defense Express розпитав Олександра Косара – головного конструктора проектно-конструкторського технологічного бюро компанії.

 

Новина по темі: КОМПАНІЯ EVEREST РОЗРОБИЛА БОРТОВУ ІНФОРМАЦІЙНУ СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ БОЄМ

 

  1. Без промаха. «Квітник», «Карасук» и «Круча».

 

Что крутого в новых управляемых боеприпасах, которые разрабатывает Государственное предприятие Научно-производственный комплекс «Прогресс» (ГК «Укроборонпром»). И почему армия их не закупает?

 

https://defence-ua.com/images/Content_2018/12/18/181218_kwitnik_2.jpg

Аналогова головка самонаведення попередньої генерації для високоточних 152-мм снарядів «Квітник» / Фото: «Укроборопром»

 

https://defence-ua.com/images/Content_2018/12/18/181218_kwitnik_3.jpg

Нова цифрова головка самонаведення (частина з мікросхемами) для високоточних українських снарядів / Фото: «Укроборопром»

 

Новина по темі:

 

В УКРАЇНІ РОЗРОБЛЕНА СУЧАСНА ГОЛОВКА САМОНАВЕДЕННЯ ДЛЯ ВИСОКОТОЧНИХ СНАРЯДІВ

 

«КВІТНИК» ГОТУЮТЬ ДО МАСОВОГО ВИРОБНИЦТВА В УКРАЇНІ

 

  1. Морський рубіж.

 

Військово-морські сили ЗС України. Перспективи розвитку.

 

  1. Росія воює з Україною лазерною зброєю

 

На сході України російські військові застосовують заборонену до прямого використання лазерну зброю. За даними, які редакція Defence Express отримала від керівництва Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» Міністерства оборони України, відомо кілька випадків, коли наші вояки втра- тили зір повністю або частково, коли вони спостерігали за полем бою через оптичні прилади. Також такі факти є у представників Національної гвардії, де постраждали снайпери, а також у прикордонників. Їхніх вояків сліпили через оптичний приціл, застосовуючи лазерні системи. На прохання нашої редакції фахівець Інституту фізики напівпровідників ім. В. Є. Лашкарьова НАН України Серій Левицький підготував оглядовий матеріал про те, які лазерні системи використовує ворог на Донбасі , яку небезпеку це становить для українських військових і як цьому протидіяти.

 

190130 DE 1 2 2019 5

  1. Позначка Х демаскує ворожі РЛС. Як за допомогою даних від двох наукових супутників SENTINEL-1 визначити місця розташування радіолокаційних станцій комплексів протиповітряної оборони.

 

Коли ізраїльський ГІС-аналітик Харел Дан випадково відрегулював рівні шумів під час роботи з базою зображень, отриманих з супутників угрупування SENTINEL-1, він помітив, що по всім цифровим знімкам раптово з’явилися безліч кольорових Х-подібних позначок. Як виявилося згодом, ті кольорові позначки на знімках супутників – місця розташування радіолокаційних станцій американських Patriot та російських ЗРК С-300 та С-400.

 

* * *

 

На нашому сайті та на соціальних майданчиках ми будемо подавати окремі фрагменти з цих матеріалів, проте у повному обсязі вони будуть доступні лише передплатникам.

 

Сергій ЗГУРЕЦЬ, директор информаційно-консалтингової

компанії Defense Express, головний редактор журналу

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

facebook.com/szgurets

 

PS: Додаткову інформацію про умови та порядок передплати можна знайти тут.

 

Публікації по темі:

 

ПРО ПІДСУМКИ 2018 РОКУ ДЛЯ ОПК ТА ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

2014-2018: ЯК ЗМІНИВСЯ ОБОРОННИЙ ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНИ

 

ЯК ЗМІНИЛАСЬ УКРАЇНСЬКА АРМІЯ ЗА 2018 РІК

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues