180824 DenNezalezhnostiDefense Express вітає всіх із 27-ою річницею проголошення Незалежності України!

 

Сьогодні ми маємо гарну нагоду надихнутись гордістю за Українське військо та озброєння, що створені народом України для захисту нашої Батьківщини. Переглянувши парад, можна завітати на Виставку сучасних зразків озброєння, військової техніки Збройних сил України та інших військових формувань «Міць нової армії», що з 22 по 26 серпня ц.р. проходить на Михайлівській площі в Києві.

 

Для тих, хто не зможе особисто відвідати виставку, наш огляд зразків, що представлені на ній.

 

Основний бойовий танк Т-72АМТ. Цей модернізований танк отримав прилади нічного бачення з сучасними електронно-оптичними перетворювачами третього покоління для всіх членів екіпажу та нічний приціл для ведення вогню високоточними ракетами.

 

Ця машина лише нещодавно завершила черговий етап випробувань, під час яких опрацьовувались режими стрільби нового танку різними типами боєприпасів, включаючи високоточні керовані ракети "Комбат" від підприємства Концерну ДККБ "Луч".

 

Саме можливість ведення вогню "Комбатом", є однією з головних особливостей Т-72АМТ, який є модернізованою версією Т-72А. Завдяки використанню нової високоточної зброї можливо знищити бронетехніку противника на дальності до 5 км. Таким чином, дальність ведення вогню танку Т-72АМТ у два рази більша ніж у Т-72А.

 

Окрім того, під час модернізації особливу увагу було приділено значному підвищенню захисту, завдяки використання нового динамічного захисту та протикомулятивних решіток, а також надійному зв‘язку - на Т-72АМТ встановлюються сучасні цифрові радіостанції.

 

180824 t72 

 

Т-64БВ - ці машини проходять ремонт та модернізацію на ДП "Харківський бронетанковий завод" і ДП "Харківське конструкторське бюро ім.Морозова". У Т-64БВ впроваджено принципово нові конструктивні рішення: розроблено та встановлено автоматичну систему управління вогнем з лазерним далекоміром, балістичним обчислювачем та комплексом керованого озброєння, яке дозволяє вести вогонь керованими ракетами.

 

Саме цей танк є основною бойовою машиною бронетанкових підрозділів українського війська та відмінно показав себе у протистояннях з агресором на Сході України. За роки війни підприємства Концерну відновили біля 200 Т-64БВ.

 

180824 t64bv 

 

БТР-3ДА - серійно виробляється на "Київському бронетанковому заводі". Ця колісна машина оснащена бойовим модулем "Штурм-М" з 30-мм автоматичною гарматою ЗТМ-1, що має скорострільність у 330 пострілів за хвилину. Завдяки наведенню озброєння за допомогою сучасного цифрового комплексу з лазерним делекоміром, а також стабілізатору гармати, вдається досягти високої точності та кучності вогню на всіх режимах вогню.

 

Завдяки потужній ходовій частині та німецькому двигуну від Deutz, цей бронетранспортер здатний слідувати за танками по полі бою, розвивати швидкість у 100 км/год та вплав долати водні перешкоди. Під час війни, БТР-3ДА вже зарекомендував себе, як надійна універсальна бойова машина, здатна виконувати широкий спектр задач.

 

Наразі "Київський бронетанковий завод" продовжує виконання робіт із виготовлення БТР-3, а за весь час виробництва цієї машину з цехів вийшли понад 300 БТР-3 різних модифікацій (в т.ч. і для інозамовника).

 

180824 БТР 3ДА 

 

БТР-4 - потужна бойова колісна машина, яка створена та виробляється фахівцями "Харківського конструкторського бюро ім. Морозова". БТР-4 с перших днів війни допомагає українським військовим боронити Україну. Рівень захисту, який забезпечує ця машина - один з найбільших серед бронетранспортерів та БМП, що стоять на озброєнні Збройних Сил України.

 

Для збільшення виробництва БТР-4 на "ХКМБ" вже встановлена нова виробнича ділянка для зварювання корпусів, що значно розширить виробництво цих машин.

 

На цій машині встановлений бойовий модуль БМ-7 "Парус", який за озброєнням ідентичний "Штурму-М". Потужний німецький двигун Deutz та автоматична американська трансмісія Allison дозволяє розігнати майже 22- тону машину до 110 км/год. А модульна конструкція БТР-4 дозволяє створити на його базі інші бойові машини.

 

Загалом у військах експлуатується понад 150 БТР-4 різних модифікацій.

 

180824 БТР 41 

 

БММ-4С - санітарна версія БТР-4. БММ-4С здатна прямо з полю бою одночасно евакуювати до чотирьох лежачих поранених на носилках або до 10 людей, здатних сидіти. Медичне відділення цієї машини оснащене медичною апаратурою: дефібрилятором, апаратом для дихання, а також контейнерами для широкого спектру медикаментів та перев’язочних матеріалів.

 

Також йде робота по значному підвищенню бойової ефективності БТР-4 шляхом модернізації. Оновлена машина – БТР-4МВ1 отримала ще більший захист та нову конструкцію, відповідно до рішень конструкторської школи країн-членів НАТО.

 

180824 БММ 4С 

 

Мобільний мінометний комплекс Барс-8ММК від ДП "Укроборонсервіс", який оснащений 120-мм мінометом та призначений для підтримки вогнем наземних підрозділів в умовах сучасної маневрової війни. Для приведення комплексу у бойовий стан із похідного, необхідно лише 30 секунд, а покинути позицію можливо всього за 20 секунд після останнього пострілу.

 

Барс-8ММК інтегрований у систему обміну інформацією на полі бою, коли розрахунок мобільного мінометного комплексу отримує точні координати ворога у режимі реального часу. Така інформація може одночасно поступати від дронів, контрбатарейної РЛС, а також інших систем спостереження. Це дозволяє бійцям висунутись на рубіж відкриття вогню, нанести вогневий удар по точним координатам та за лічені хвилини покинути позицію.

 180824 Барс 8ММК1

 

"Дозор-Б" - легкий бронетранспортер, виробництво якого налагоджено на ДП "Львівський бронетанковий завод". Попри вагу у 8,5 т., машина отримала потужний захист з двох шарів 12 мм сталі та кевларового покриття всередині. У виробництві корпусу завод використовує польські плити Armstal-500.

 

Окрім того, протимінний захист "Дозору" дорівнює стандарту 2b по стандарту НАТО STANAG 4569.

 

Перша партія з 10 машин активно експлуатується у десантно-штурмових військах на Сході Країни.

 

180824 Дозор Б 

 

82-мм міномет КМБ-48М1 від Конструкторського бюро "Артиллерийске озброєння". Головною особливістю цього міномета є його зменшена вага без втрати міцності за рахунок використання у конструкції спеціальних сплавів.

 

Цей міномет активно використовується ЗСУ, які за останні роки отримали біля 150 таких мінометів.

 

180824 КМБ 48М1 

 

Безпілотник Spectator – результат тісної співпраці між НТУ "КПІ ім. І. Сікорського" та "Меридіан" ім. С. Корольова. Ці дрони оснащені сучасними відео та тепловізійними камерами, дають змогу відслідковувати ділянку до 50 кілометрів на висоті до 2 тисяч метрів.

 

Цей дрон несе службу у силових структурах України, а весною цього року активно використовується прикордонниками, які за допомогою Spectator слідкують за територією біля тимчасово окупованого Криму.

 

180824 Spectator UAV 

 

Зенітно-ракетний комплекс "Оса" - автоматизований військовий зенітно- ракетний комплекс. Комплекс є всепогодним і призначений для безпосереднього прикриття наземних підрозділів від повітряного нападу. Можливості "Оси" дозволяють знищувати повітряні цілі на відстані до 10 км.

 

Роботи з відновлення ЗРК "Оса" проводить "Балаклійський ремонтний завод". За останні роки цим підприємством було передано до ЗСУ декілька десятків цих комплексів.

 

180824 osa

 

Протитанковий ракетний комплекс "Стугна-П" від ДККБ "Луч", при максимальній дальності пострілу біля 5 км, дозволяє знищувати найбільш заброньовані цілі, які мають комбіновану, рознесену чи монолітну броню, у тому числі з динамічним захистом, а також малорозмірних цілей типу ДОТ, танк в окопі, легкоброньованих об’єктів та вертольотів.

 

Бронепробиття керованої ракети РК-2 для "Стугни-П", становить не менше 800 мм без урахування динамічного захисту, що дозволяє знищувати будь- який танк у світі. До того ж, у цьому ракетному комплексі реалізоване наведення на ціль по спеціальному алгоритму, коли сама ціль не опромінюється лазером до останньої секунди польоту ракети.

 

180824 Стугна П1

 

Це дозволяє уникнути активації систем захисту, які встановлюються на сучасні зразки бронетехніки. Завдяки дистанційному пульту керування, керування ракетним комплексом можливо на відстані до 50 метрів. У реальних бойових умовах це дозоляє забезпечити повну безпеку оператора "Стугни-П".

 

180824 Стугна П 

Легкий переносний ракетний комплекс "Корсар", від ДККБ "Луч", - дозволяє вести вогонь на дистанції 2,5 км (аналогічна дальність у американського FGM-148 Javelin), а наведення ракети здійснюється за допомогою лазерного променю. При цьому наведення проходить у низько енергетичному рівні випромінювання в цілях скритності каналу управління.

 

Наведення ракети, завдяки прицільному комплексу, при на дальності до 2,5 км має похибку лише в межах +/- 250 мм. Тобто "Корсар", навіть на максимальній дальності свого польоту дозволяє оператору влучати навіть у амбразуру ДОТу.

 

180824 Korsar

 

Загалом до війська вже передано більше 200 "Стугн-П" та "Корсарів" із тисячами ракет до них (біля 2000)

 180824 DenNezalezhnosti 1

 

180824 DenNezalezhnosti 4

 

180824 DenNezalezhnosti 2

 180824 DenNezalezhnosti 3

 

180824 Mits novoyi Armii 10

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues