180814 tankiПоступове впровадження індивідуально корисних технологічних рішень необхідне для подальшого розвитку бронетехніки.

 

Поле бою майбутнього вимагатиме від бронетехніки здатності залишатися непомітними для ворожих систем. Тому стелс-технології, що стали революційними для військової авіації, мають бути адаптовані й до бронетехніки. Ідея «невидимої» техніки вже не нова, тому немає ніяких гарантій, що подальші розробки в цій сфері будуть масштабовані та матимуть ефективність. Однак все ж є сенс говорити про їх можливе застосування до танків та інших бронемашин, а також про їх стратегічну ефективність, стверджує дослідник Джон Воттс.

 

Якщо йдеться про танки та іншу бронетехніку, то технологія зниження помітності не передбачає повної «невидимості». Скоріше тут можемо говорити про сукупність технологій, призначених для ускладнення виявлення союзних танків. Навіть тимчасова «невидимість» машини може забезпечити суттєву перевагу на полі бою. Стелс-технологія має приховати чи замаскувати те, що дозволяє легко ідентифікувати ціль. Зокрема, танки гучні та виділяють значну кількість тепла – це два основні демаскуючі чинники.

 

З цих двох факторів теплова помітність є більш проблемною, оскільки більшість систем націлювання використовують інфрачервоне випромінювання. ІЧ-датчики популярні серед військових, у тому числі їх використовують багато протитанкових ракет, наприклад відомий усім американський ПТРК FGM-148 Javelin.

 

Маскування інфрачервоного сигналу танка ускладнить як виявлення, так і націлювання на них точних боєприпасів. Однак нещодавні дослідження щодо властивостей листу графену, просоченого іонами, відкривають захоплюючі можливості. Цей тонкий та простий матеріал може знизити теплову помітність об’єкта навіть до температури навколишнього середовища. На поверхні танка ці графенові аркуші можуть значно знизити чи навіть усунути інфрачервону сигнатуру танка.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКА КОМПАНІЯ LIMPIDARMOR ПРЕДСТАВИЛА ТРЕТЮ ВЕРСІЮ ШОЛОМУ ДОПОВНЕНОЇ РЕАЛЬНОСТІ ДЛЯ ВАЖКОЇ БРОНЕТЕХНІКИ. ВІДЕО

 

Зменшити шум від бронетехніки не менш важливо. Наразі компанії SAIC та Lockheed Martin працюють над створенням першого прототипу електричного танка. Окрім того, США зацікавлені у військових транспортних засобах, що виробляють власну енергію. Вага акумулятора є значною проблемою для транспортних засобів, які потребують значної потужності, але треба звернути увагу на «серійний гібрид» чи «паралельний гібрид» (як у дизельних підводних човнах). Однак для цього потрібно ретельно продумати вимоги до балансу, ваги та простоти батареї.

 

Треба розуміти, що такий пасивний захист працюватиме доти, доки не доведеться стріляти, розкривши свою позицію. Але й тут автор розглядає декілька варіантів. Звичайно, що маневрування залишатиметься основною навичкою для водіння танків, однак у середньостроковій перспективі мережі та датчики в поєднанні з робототехнікою дозволять створити нову модель, подібну до попередніх експлуатаційних концепцій F-35. У цьому випадку стелси утримуються від стрільби, а місію виконують автономні платформи. Ці безпілотники гратимуть роль мобільної артилерії в мережевому підході до війни, що дозволить координувальним танкам залишатися непоміченими.

 

У довгостроковій перспективі не виключена поява і стелсового озброєння. Використання енергетичної зброї чи рейкової гармати мають величезний потенціал за умов достатнього розвитку та подолання наявних обмежень, наприклад, енергетичних вимог. Напрямлена енергія буде дійсно прихованою, оскільки не матиме візуального чи чутливого профілю, але навряд чи буде достатньо руйнівною.

 

Новина по темі: ВИПРОБУВАННЯ Т-72АМТ: СТРІЛЬБА КЕРОВАНОЮ РАКЕТОЮ "КОМБАТ" ТА ІНШІ ДЕТАЛІ. ВІДЕО

 

Підсумуємо: майже повну «невидимість» танку можна забезпечити тільки комплексно. Головною перевагою бронетехніки залишатиметься життєздатність, а стелс-технології надали б їй гнучкості на полі бою, відкривши нові можливості для операційної непередбачуваності.

 

Попри очевидні переваги, існує ряд обмежень щодо впровадження цієї технології. Значна електрична потужність є основою для забезпечення більшої частини технології, але вага та ефективність акумуляторів обмежують ці можливості. Також не треба нехтувати тим, що супротивник буде шукати інші шляхи знешкодження бронетехніки, які б дозволили обійти стелс-технології. Всі аспекти цієї концепції потребують повного тестування для вивчення можливостей, ризиків та обмежень стабільних наземних транспортних засобів.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues