20180709 флаг НАТО УкраинаDefense Express поспілкувався з головою Представництва НАТО в Україні Олександром Вінниковим. Його відповідь на наші запитання про Трастові фонди, оборонну реформу та виклики для України можна знайти на ексклюзивному інтерв'ю нижче.

 

 

 

 

- На сьогоднішній день в Україні існують вісім трастових фондів (ТФ) НАТО. Які з цих фондів є діючими і в яких структурах? Які результати їх діяльності за весь період їх існування в Україні?  

- Підтримка, яку НАТО надає Україні, є дійсно безпрецедентною. На сьогоднішній день ми маємо десять трастових фондів загальною вартістю майже 40 мільйонів євро, через які країни-члени та партнери НАТО зобов’язались надавати підтримку Україні. 

 

20180709 винников

Голова Представництва НАТО в Україні Олександр Вінников

 

Результати цієї діяльності є відчутними і помітними. Наприклад, наш трастовий фонд з медичної реабілітації допомагає пораненим військовослужбовцям, чоловікам та жінкам, отримати необхідне лікування, а також надає сучасне обладнання для закладів медичної реабілітації по всій Україні. Наш трастовий фонд з кібербезпеки допомагає Україні зміцнити свій потенціал протидії кіберзагрозам, а за нашою програмою військової освіти підготовлено вже більше тисячі українських інструкторів.

В рамках трастового фонду в галузі командування, управління, комунікацій та комп’ютерізації (С4) здійснюються заходи з підтримки Регіональної програми безпеки повітряного простору, які допоможуть Україні ефективніше реагувати на інциденти, пов’язані з порушенням повітряного простору. 

І це тільки декілька прикладів. Мі рішуче налаштовані і надалі допомагати Україні у зміцненні її обороноздатності та реалізації необхідних реформ.

 

- Вже давно йдуть розмови про те, що Україні необхідно призначити єдину державну структуру, яка відповідала б за координацію діяльності трастових фондів. Звертається увага і на те, що рекомендації радників іноді ігноруються. Що змінилося в цьому плані? Як сьогодні просувається співпраця, і яким чином контролюється використання фінансових ресурсів, що надходять від партнерів? 

Трастові фонди фінансуються на добровільній основі, діють під проводом окремих країн та фінансують проекти, запроваджені в рамках стратегії НАТО з підтримки трастових фондів за програмою «Партнерство заради миру». Ці фонди фокусуються на проектах з питань безпеки й оборони. У державах-партнерах, в тому числі і в Україні, Агентство НАТО за питань забезпечення та закупівель (NSPA) виступає виконавчим агентом у більшості з проектів трастових фондів, використовуючи керівництво проектами, комерційні та експертні технічні спроможності Агентства, а також тісні зв'язки з державними структурами України. Крім того, ефективність використання наданих ресурсів регулярно відстежується провідними країнами відповідних трастових фондів. Наші консультанти надають свої висновки та рекомендації стосовно підвищення ефективності цієї діяльності. 

 20180709 винников5

 

- Як ви оцінюєте співпрацю з Україною (в рамках трастових фондів) на даному етапі?  Що, на ваш погляд, необхідно змінити чи  покращити? Чи можна сказати, що ви як голова представництва НАТО в Україні в цілому задоволені співпрацею в нинішніх умовах?   

- Трастові фонди є важливим елементом Комплексного пакета допомоги НАТО для України (Comprehensive Assistance Package/САР for Ukraine), який було затверджено на варшавському саміті НАТО в 2016 році. Крім усього іншого, цей пакет передбачає розширення наших програм із розвитку (оборонних) спроможностей. Наприклад, ми надаємо Україні допомогу в питаннях підвищення кваліфікації цивільних працівників сектору безпеки та соціальної адаптації військовослужбовців після звільнення з військової служби, а також боротьби з корупцією в секторі оборони й безпеки. Крім того, держави НАТО допомагають Україні модернізувати свою  систему військової освіти та розвивати мережу комунікацій стратегічного рівня.    

 

 20180709 винников2

 

В минулому році під час київського візиту делегації Північноатлантичної Ради держави НАТО проаналізували хід виконання Пакета САР та відзначили успішну реалізацію чотирьох десятків цільових заходів. Сьогодні ми готуємо висновки стосовно другого року імплементації пакета САР і вже обговорили деякі з цих висновків під час травневого засідання Спільної робочої групи з питань оборонної реформи, яке відбулося в Брюсселі.

Виконання заходів САР сприяло узгодженню цілей (оборонної) реформи України з рекомендаціями, що надаються НАТО в рамках консультативної підтримки. Таким чином, успіх пакету САР в цілому залежить від успіху процесу реформ в Україні. 

 

- За останні два роки Україна прийняла цілий пакет стратегічних документів НАТО (Військова доктрина, Стратегічний оборонний бюлетень, Державна програма розвитку Збройних сил до 2020 року, Закон про національну безпеку). В якій мірі ці документи відповідають критеріям НАТО щодо реформи сектору безпеки й оборони? Чи відповідають вони сучасним викликами та загрозам, що стоять перед Україною? Як ви оцінюєте реформи сектору оборони та безпеки України в цілому?

- Як відомо, в 2016 році Україна зробила дуже важливий крок та затвердила Стратегічний оборонний бюлетень, тобто комплексну дорожню карту оборонної реформи. Це відбулося за сприяння Представництва НАТО в Україні, яке сьогодні допомагає і в практичній реалізації цих заходів. Ми беремо активну участь у роботі Комітету з питань оборонної реформи та багатьох із його робочих груп. 

 

В останні два роки ми бачимо прогрес в реалізації багатьох напрямів оборонної реформи. В минулому році основна увага приділялась питанням створення нормативно-правової бази і розробки концепцій та інших керівних документів. Водночас в Міністерстві оборони та Генеральному штабі були створені нові структури. Особливо ми відзначили успіхи, досягнуті за такими напрямами, як параметричне (оборонне) планування та створення Об’єднаного медичного командування, а також суттєве покращення системи професійної підготовки та розвитку корпусу молодших командирів. 

 

Разом з цим багато із запланованих заходів мали б вже перейти від розробки й планування до етапу практичної реалізації. Зокрема йдеться про те, що деякі із новостворених департаментів та підрозділів досі повністю не укомплектовані персоналом з відповідною освітою та досвідом. Процес аналізу та планування (PARP) і оцінка виконання щорічних планів співробітництва України і НАТО (ANP), тобто основні інструменти, які Альянс використовує для допомоги Україні у просуванні на шляху реформ, містять керівні рекомендації та експертні оцінки НАТО, які допоможуть Україні вирішувати такі завдання. 

 

З точки зору НАТО, 2018 рік буде мати вирішальне значення для успіху всього процесу реформ. Головна ціль, якої має досягти Україна, полягає у запровадженні ефективного цивільного контролю над Збройними силами та демократичного нагляду за діяльністю сектору оборони й безпеки в цілому. Одним з наступних важливих кроків буде прийняття Закону про національну безпеку, який лежить в основі нормативно-правової бази, необхідної для реалізації майже всіх напрямів реформування сектору оборони й безпеки. Основні положення законопроекту, вже затвердженого Верховною Радою. Сподіваємось, що ці основні принципи залишаться і в остаточному варіанті Закону, оскільки це сприятиме посиленню обороноздатності України та наблизить її до стандартів сумісності з НАТО. Ще одним важливим кроком на шляху євроатлантичної інтеграції України буде реформа структур безпеки та розвідки, в тому числі Служби Безпеки України (коментар DE - бесіда відбувалася до прийтяння Закону про національну безпеку України). 

 

 20180709 винников4

 

Що стосується оборонної реформи, то Збройні сили України за останні два роки пройшли довгий шлях. Суттєво посилено їх тактичні та технічні спроможності, і вони продовжують отримувати допомогу в питаннях переоснащення та підготовки особового складу, яку надають окремі держави-члени НАТО. Так само і Міністерство оборони оперативно здійснило цілу низку практичних заходів, яких вимагали нагальні обставини. Однак для подальшого посилення своєї обороноздатності Україна має чітко сконцентруватись на системних комплексних заходах інституційного характеру, які забезпечать стабільність і незворотність реформ. 

 

Якщо говорити в цілому, то НАТО вважає, що зусилля України на шляху реформ ні в якому разі не мають обмежуватись тільки реформуванням сектору безпеки й оборони, а натомість охоплювати всю ключові напрями, від боротьби з корупцією та затвердження верховенства права до реформи виборчої системи тощо. 

 

- Президент Порошенко нещодавно заявив про необхідність організації референдуму щодо вступу України в НАТО. Якщо такий референдум відбудеться, яким чином це може вплинути на позицію держав НАТО та Брюсселя?

- Політика НАТО залишається незмінною. В питаннях членства Альянс дотримується політики відкритих дверей. Будь-яке рішення щодо членства залежатиме від України та 29-ти держав Альянсу.  

 

На сьогоднішній день Україна займається реалізацією найважливіших реформ, і НАТО допомагає їй в цій роботі. Це сьогодні є найголовнішим пріоритетом. Ми допомагаємо Україні досягти стандартів НАТО, посилити її обороноздатність та добитися взаємної сумісності з підрозділами Альянсу. Крім того, НАТО підтримує зусилля України, спрямовані на зміцнення демократії та затвердження принципів верховенства права. Це має важливе значення для збереження пріоритетності курсу реформ.

 

Щорічний план співробітництва з НАТО є важливим інструментом, за допомогою якого Альянс допомагає України просуватись на шляху реформ. Так само і для України це є найбільш ефективним інструментом для реалізації своїх євроатлантичних прагнень. Щорічний план співробітництва структурно не відрізняється від Плану дій із підготовки до вступу в НАТО і будується на основі Study on Enlargement -- документі, що визначає принципи розширення Альянсу. І ми працюємо разом, щоб Україна могла використовувати цей інструмент у найбільш ефективний спосіб.

 

Розпитував Антон Міхненко, UDR, Defense Express

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues