180314 ASELSAN“Україна для компанії Aselsan є важливим партнером у реалізації проектів у сфері військових комунікацій, і ми фокусуємося на своєчасному виконанні укладених угод у повному обсязі із максимально можливим задоволенням потреб користувачів”, - так зазначив у своєму інтерв’ю для Defense Express Програмний директор з питань військового зв’язку турецької компанії Aselsan Толга Гол.

 

 

 

 

Толга

«Україна для компанії Aselsan є пріоритетною країною для реалізації проектів військового зв’язку».

 

 

Програмний директор з питань військового зв’язку турецької компанії Aselsan Толга Гол

 

  • Шановний Толга Гол, в українських ЗМІ з’явилися матеріали, які розповідають про активну співпрацю у військовій сфері між компанією Aselsan та Росією, натякаючи своїм змістом, що це може стати перешкодою у реалізації спільних проектів в області військового зв’язку між Україною і Туреччиною.
  • Можу сказати, що Україна для компанії Aselsan є пріоритетною країною для реалізації проектів військового зв’язку. Зовнішні чинники, до яких може мати відношення Росія, не зможуть вплинути на виконання проектів. Необґрунтовані заяви стосовно нашої можливої співпраці із Росією у сфері військового зв’язку - абсолютно безпідставні. Українській громадськості не варто приймати на віру подібні чутки, що розповсюджуються невідомими інформаційними ресурсами, які мають на меті подібними публікаціями зашкодити або загальмувати виконання наших спільних проектів.

 

Розповсюдження подібних пліток не дасть жодного результату, оскільки ми не зважаємо на них, фокусуючись на вчасному виконанні проектів у повному обсязі та максимальному задоволенні потреб користувачів. Причинами такої впевненості в успішній реалізації проектів є максимальна підтримка зі сторони уряду нашої держави, а також тісна взаємодія нашої компанії з Міністерством оборони України. Ми також сподіваємося розширити нашу співпрацю з Україною в інших сферах діяльності, де Aselsan може запропонувати свої можливості та досвід.

 

180314 ASELSAN 3

 

  • Що би Ви відповіли тим, хто стверджує, що Асельсан - це маловідома компанія? Іноді контракти, що вже підписані між компанією Асельсан та Україною, піддаються критиці на теренах нашої країни.
  • Я вважаю, що подібні твердження можуть належати лише тим, хто не обізнаний у світовій військовій індустрії. Головною метою створення нашої компанії 40 років тому було забезпечення зв’язку для військових. З того часу ми задовольняємо попит на подібне обладнання не лише турецької армії, але й інших країн. Сьогодні Асельсан - найбільша компанія Туреччини, що працює в сфері оборонних технологій, і штат налічує 6000 працівників. Компанія займає 57 місце в ТОП-100 оборонних компаній світу.
  • Наші регулярні витрати на дослідження і розробку для майбутнього складають 300 млн доларів щороку. Продукція Aselsan експортується до більш ніж 60 країн світу на п’яти континентах. Вибір України на користь нашої продукції базується на її якості та надійності, а також на готовності нашої компанії передати Україні технології, необхідні їй для розвитку і розробки власних високотехнологічних рішень.

 

Розмову вів Володимир ТКАЧ,

Defense Express

 

Публікація по темі: ВІЙСЬКОВІ РОЗРОБКИ ASELSAN – ДЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ

 

180314 ASELSAN 2


Новина по темі: ОРІЄНТОВНО ДО 2020 РОКУ ВСІ БОЙОВІ ЧАСТИНИ ЗСУ ПЛАНУЄТЬСЯ ПЕРЕОЗБРОЇТИ НА СТАНЦІЇ ASELSAN ТА HARRIS

 

 Довідка Defense Express:

180314-ASELSAN-logo.jpg

Компанія Aselsan та її продукція обрана Збройними Силами України як основна для задоволення потреб у системах УКХ-радіозв’язку, з залученням українських компаній до супроводження та реалізації спільних проектів щодо розробки перспективних засобів УКХ-радіозв’язку.

 

Військове керівництво країни стверджує, що своєчасна реалізація контрактів, підписаних Україною з турецькою компанією Aselsan, забезпечить переозброєння на нові системи зв'язку найбільш боєздатних бригад української армії. У ЗСУ збільшиться кількість бойових частин, надійність і стійкість управління якими перевищить ті можливості, які на даний момент є у бойових частинах армії агресора.

180314 ASELSAN 1

 

Публікації по темі:

 

ТЕХНОЛОГІЧНІ ОБРІЇ КОМПАНІЇ ASELSAN, АБО ЩО МОЖЕ ПЕРЕЙНЯТИ УКРАЇНА?

 

ASELSAN: ТУРЕЦКАЯ СВЯЗЬ ДЛЯ АРМИИ УКРАИНЫ

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues